Основне призначення силових кабелів полягає у тому, щоб передавати електроенергію від джерела до власне користувача. В його основі одна або декілька жил, які є провідниками електроенергії, ізоляція та захисна оболонка. Проте, залежно від умов використання, він також може містити додаткові елементи, як-от поясна ізоляція, подушка під броню та, власне, броня, наповнювач, екран.

Основними перевагами силових кабелів є те, що вони є найбільш надійними для передачі електричного струму. Зокрема, їхньою основною особливістю є те, що вони можуть працювати у мережі з доволі високою силою подачі струму.

Також варто звертати увагу на жилу, яка є основою кабелю, оскільки саме від неї залежить можливість пропускати електричний струм. Основними її параметрами є величина дротів та поперечний переріз, який визначає пропускні можливості кабелю. Вони поділяються на багатодротяні та монолітні, саме цей параметр дозволяє визначити гнучкість кабелю.

Жили кабелів можуть бути виготовлені з різних металів, зокрема, з алюмінію та міді, кожен з яких має переваги та недоліки. Мідні є другими після срібних за пропускною здатністю.

Під час вибору кабелів особливу увагу слід звернути на галузь їх використання та визначитися з основними особливостями їхньої захисної оболонки. Якщо проблем зі сферою використання майже не виникає, адже це мережа з високою або низькою напругою, то з ізоляційною оболонкою все складніше. Виділяють такі її основні види:

— паперова – такі кабелі мають надзвичайно високі провідникові властивості, проте вони є недостатньо надійними. Також кабель повинен мати металеву оболонку, яка є досить дорогою;
— поліетиленова оболонка – надає можливість кабелю витримувати значні перепади температур та є стійкою до вологи. Одним із недоліків є те, що такий кабель досить дорогий;
— полівінілхлоридна (ПВХ) є однією з найбільш поширених ізоляцій завдяки великому терміну експлуатації та надійності. Основним недоліком є те, що значно погіршуються діелектричні характеристики кабелю. Тому найбільш доцільно обирати кабель з ПВХ ізоляцією, оскільки завдяки високим технічним характеристикам та невисокій вартості кабелі з цим типом ізоляції є найбільш економічно вигідними.

Кабель мідний силовий ви можете придбати у нашому інтернет-магазині. Ми реалізуємо товари тільки від перевірених виробників. Здійснюємо як дрібнооптовий, так і великооптовий продаж товарів. Приймаємо замовлення по всій Україні. Надаємо гарантію на все обладнання – 1 рік. Чекаємо на ваші замовлення та будемо раді з вами співпрацювати.