На сьогодні страусині ферми є дуже вигідною та прибутковою справою. Страусів вирощують у різних цілях: для розведення страусиних ферм, на продаж, для м'яса, також цінним є їхнє пір'я. Однак найбільшу свою популярність завоювали страусині яйця, адже вони є досить поживними та вважаються делікатесом. Наразі страусині яйця купити – не проблема, адже страусиних ферм щороку більшає. Чому ж страусині яйця є такими популярними, розглянемо далі.

Основні особливості страусиних яєць

Як у всіх птахів, яйця несе самка. Страусині яйця можуть мати різні розміри, форми та забарвлення, залежно від породи птаха. Зокрема, страуси Ему мають яйця з темно-зеленим забарвленням, а Нанду несуть жовтувато-рожеві яйця. Переважна більшість яєць йде на інкубацію, однак існує значний відсоток яєць, призначений для кулінарних або навіть мистецьких витворів. Варто зазначити, що для кулінарії використовують столові (незапліднені) яйця дуже молодих самок. Самка може знести приблизно 40-80 яєць за рік. "Сезон" триває з березня до жовтня. Однак на початку та в кінці сезону яйця є погано заплідненими, тому їх краще використовувати в харчових цілях.

Якщо говорити про особливості самого яйця, то за хімічними складом воно не має відмінностей від курячого. Значною відмінністю є розмір яєць: страусине яйце може важити від 450 до 2000 грамів, це приблизно 25-40 курячих. Маса жовтка при цьому займає приблизно 350 грамів, а білка – 1 кг.

Властивості страусиних яєць

1. Калорійність яєць страуса є дещо нижчою, ніж у курячих. На 100 грамів продукту – 118 кілокалорій. Вміст поживних речовин продукту на 100 грамів становить:

• білків – 12,5 грамів;
• жирів – 11,8 грамів;
• вуглеводів – 0,7 грамів.

2. Корисні властивості. Незважаючи на великий вміст жирів, страусине яйце вважається дієтичним, адже за своїми властивостями практично нічим не поступається курячим яйцям. Проте зловживати цим продуктом не слід. Не рекомендується також вживати страусині яйця людям, схильним до алергії, та тим, хто прагне схуднути.

3. Шкаралупу страусиних яєць широко використовують для виготовлення художніх виробів. Шкаралупа є досить міцною, тому легко підлягає обробці: розпису та гравіюванню. Такі витвори мистецтва мають неперевершений зовнішній вигляд та здатні прослужити тривалий термін.

Як бачимо, купити страусині яйця можна для кількох цілей: для подальшої інкубації, приготування кулінарних та декоративних шедеврів. Якщо Ви шукаєте, де можна купити страусині яйця, – звертайтеся до нас! Ми здійснюємо продаж страусів та страусиних яєць за демократичними цінами. Детальну інформацію Ви можете знайти на нашому сайті. Замовлення приймаємо по всій Україні за контактними номерами телефонів.