Асортимент солодкої випічки на сьогодні просто вражає, оскільки є величезне різноманіття кондитерських виробів, проте він не буде повним, якщо не додати вироби з листкового тіста. Однак для багатьох господинь надзвичайно складно приготувати його власними руками, тому вони віддають перевагу тісту з магазину.

Вироби з листкового тіста мають неабияку популярність серед нашого населення. Виділяють два його основних види – дріжджове та бездріжджове. Основною їхньою відмінністю є наявність або відсутність такого компонента, як дріжджі, саме це зумовлює те, що бездріжджове тісто не потребує часу на його підняття, оскільки цей процес здійснюється у процесі самого випікання.

Звісно, у кожній пекарні, кондитерській або у домогосподині є власні секретики вдалого приготування будь-яких страв. Тому склад інгредієнтів буде істотно відрізнятися, однак смакові властивості залишаються на найвищому рівні.

Ще однією відмінністю є те, що дріжджове тісто значно менший час може зберігатися у холодильнику, на відміну від бездріжджового.

Тісто зазвичай готують опарним або безопарним методом. Після того як тісто підійшло, його розділяють на однакові порції та охолоджують до 20-22 градусів, оскільки масло повинне мати таку ж температуру, що й тісто. Саме за таких умов масло не буде розтоплюватися та не буде проникати у саме тісто, що дозволяє утворювати прошарки між шарами тіста та надає виробам відмінних смакових якостей. Процес розкочування тіста здійснюють від 8 до 16 разів, завдяки цьому тісто отримує бажану структуру. При цьому тісто охолоджують, позаяк під впливом теплого повітря у приміщенні воно нагрівається і неможливо утворити необхідну шарувату структуру, що є особливістю цього виду тіста.

Основними недоліками дріжджового листкового тіста є:

• досить непомітні шари у тісті;
• готові вироби доволі часто є надто жорсткими та сухими.

Причинами цих проблем є те, що при розкочуванні тісто не було охолоджено до потрібної температури, вже готовим виробам не дали достатньо часу для того, щоб вони підійшли, температура випікання була надто низькою.

Купити листкове дріжджове тісто за доступною ціною ви маєте можливість у нашій сімейній пекарні «Мамин хліб». У нас представлено величезний асортимент продукції. Ми працюємо тільки за унікальними рецептурами та гарантуємо вам високу якість наших хлібобулочних виробів. Для нас важливий кожен клієнт, тому намагаємося задовільнити усі ваші побажання. Чекаємо на замовлення та будемо радій нашій співпраці!