Нині в Україні поширеним є просування так званого "страусиного" бізнесу, який передбачає створення ферм для подальшого збуту продукції. На ринку представлені не лише самі страуси, але й їхнє пір'я, м'ясо та яйця. Останні ж зазвичай використовують для подальшої інкубації. Інкубація страусиних яєць – вигідна, але й досить клопітка справа, яка потребує значних вкладень капіталу та часу. Купити страусині яйця для інкубації при цьому займає ключову роль.

Для нашої країни характерним є не природне висиджування яєць самками страуса, а за допомогою інкубаторів. Термін інкубації для яєць страуса може становити 42-43 дні. Інкубація – це досить складний процес, який потребує належної уваги та контролю. Саме від якості інкубаційних умов залежить кількісний показник майбутніх страусів, а також стан здоров'я страусенят.

На сьогодні можна зустріти безліч моделей інкубаторів, які оснащені багатьма функціями, для кращого контролю процесу. Переважно вони є автоматичними, що значно спрощує роботу. Істотною перевагою автоматичних моделей є те, що вони самі можуть вести контроль температури та вологості в інкубаторі. Окрім цього, існують інкубатори з функцією автоматичного перевороту яєць. Це дуже зручно та практично. На 41-42 день яйця страуса рекомендують перемістити в спеціальне приміщення, яке дозволяє підтримувати потрібний температурний режим – 36-36,4 градусів.

Кінцевий період інкубації яєць потребує особливого та пильного догляду. Для цього існує спеціальний прилад – овоскоп. При цьому дуже важливо пильнувати той момент, коли мале страусеня проникне в повітряну камеру та почне прокльовувати шкаралупу. Якщо пташеня страуса не зможе проникнути в повітряну оболонку, воно може задихнутися, тому в такому разі йому потрібно обережно допомогти. Однак діставати повністю страусеня не варто, аби не занести ніяких інфекцій. Після вилуплення страусенят поміщають в спеціальну клітку з обігрівом. У цій клітці пташенята повинні повністю висохнути.

Отже, як бачимо, догляд за яйцями страуса потребує спеціальних умов та особливого догляду. Тому якщо Ви вирішили розводити страусів у такий спосіб – ми пропонуємо Вам купити яйця страуса за вигідною ціною!

Наша компанія пропонує Вам купити страусів, страусенят для розведення або яйця для подальшої інкубації. Ми ретельно дбаємо про наших страусів, аби забезпечити їм комфортні умови для розвитку. У нас Ви можете купити яйця страуса, призначені для інкубації або для приготування кулінарних шедеврів. Усю детальну інформацію Ви можете дізнатися за контактними номерами телефонів. Замовлення приймаємо по всій території України.