Вдалий підбір автомобільних шин базується на знанні кількох основних аспектів. Безперечно, що від автошин залежить не лише якість поїздок, але й безпека водія та пасажирів. До основних параметрів належать тип конструкції, призначення шин, малюнок протектора, розміри, індекси, виробники та рік випуску автомобіля. Зазвичай усі ці параметри підбираються під марку авто – виробники самі зазначають потрібні параметри. Що ж потрібно знати для того, щоб купити автошини недорого, але вдало, розглянемо далі.

1. Параметри автомобіля. При виборі шин варто керуватися основними параметрами автотранспорту, як-от країна-виробник, рік випуску, марка та модифікація. Інформація про ці параметри вказується на водійських дверцятах або в інструкції до машини. Невідповідність шин марці автомобіля може негативно позначитися на керованості авто, зчепленні транспорту з трасою, а також може спричинити поломку підвіски та кузова.

2. Маркування. Зазвичай виробники вказують усі можливі варіанти шин, які підходять тій чи іншій марці авто, тому підібрати потрібний – не проблема. Однак нехтування рекомендаціями може знизити якість руху автомобіля, а також спричинити неполадки та несправності, а іноді – й аварійні ситуації на дорозі.

Маркування містить в собі кілька пунктів: назва моделі та виробника шин, типорозмір, тип протектора, індекс навантаження та швидкості. Основним з цього ряду є типорозмір, який має свої параметри, як-от ширина профілю, радіус диска та серія – показник висоти профілю.

3. Експлуатаційне призначення. Перед покупкою шин потрібно визначитися з їх призначенням. Залежно від умов експлуатації шини можна поділити на кілька типів:

 основним призначенням літніх шин є їзда міськими дорогами в теплий сезон. Вони мають високу зносостійкість і зчеплення з різними поверхнями (мокрою чи сухою);
• зимові призначені для поїздок по засніжених або зледенілих дорогах. Такі шини володіють відмінною в’язкістю та часто мають шиповане покриття, яке дозволяє уникнути ковзання по слизьких дорогах;
 всесезонні шини підходять для будь-якого сезону, однак вони значно поступаються своїми технічними характеристиками шинам, призначеним для того чи іншого сезону;
• універсальні шини – це відмінний варіант для позашляховиків. Вони призначені як для міських, так і для грунтових доріг;
• шини, призначені для бездоріжжя, не варто використовувати для їзди на асфальті, оскільки вони досить швидко зношуються в таких умовах;
• дощові – шини, призначені для місцевостей зі значною кількістю опадів. Вони відмінно підходять для проходження ділянок, вкритих водою.
• шипована гума – відмінний варіант для зимової пори року. Такі шини забезпечують хороше зчеплення з трасою, коли дорога вкрита снігом або льодом.

Як бачимо, підбір шин для автомобіля – не така вже й легка справа. Однак слід зазначити, що варто бути обачними при купівлі шин – звертайте увагу на їх якість! Шини повинні відповідати міжнародним стандартам, які зазначаються маркуванням з літерою "Е" або DOT – європейський та американський стандарти відповідно. У нашому інтернет-магазині Ви можете замовити гуму на всі випадки життя! У нас надзвичайно великий асортимент шин для будь-якої марки авто!

Завітайте на наш сайт та обирайте автомобільні шини високої якості за доступними цінами!