Кардіостимулятори – це електронні прилади, які складаються з власне електронної схеми, яка генерує імпульси, спеціальних електродів та батареї, що безпосередньо підтримує цей прилад у робочому стані.

За допомогою електронної схеми можна контролювати електричні імпульси, тим самим забезпечувати синхронну роботу із серцевим м’язом. Саме електроди здійснюють передачу імпульсів від власне кардіостимулятора до серця і назад до кардіостимулятора – це електронний прилад, який має джерело живлення, яким виступає батарея.

З кожним роком будь-які електронні прилади удосконалюються, і на сьогодні виділяють декілька основних видів: одно-, дво- та трикамерні кардіостимулятори; крім того, вони відрізняються за фірмою-виробником.

Компанія Biotronik розробила якісні інженерні рішення, які дають змогу досягнути найкращого результату при наданні допомоги пацієнтам. Налагоджено випуск сучасних кардіостимуляторів, які виготовлені з використанням унікальних технологій, які задають дедалі нові й нові стандарти.

Електрокардіостимулятори Effecta забезпечують ефективну лікувальну дію, саме завдяки повній автоматизації можна досягнути найвищого рівня безпеки. Людей із захворюваннями серця, зокрема, хворих на брадикардію, щороку дедалі більшає, тому ці пристрої показують найдовший термін служби та простоту у використанні.

Як і в більшості лікарських пристосувань, у цього пристрою є як свої прибічники, так і свої противники. Тому потрібно більш детально розібратися, що таке кардіостимулятор, для чого він призначений та які функції виконує.

Електрокардіостимулятор – це складний пристрій, який вшивається під шкіру під місцевою анестезією, зазвичай в ліву підключичну область. Головне завдання цього приладу – підтримувати задану частоту пульсу, а саме в межах 58-72 ударів на хвилину; цю частоту вказує лікар. Також особливістю є те, що кардіостимулятор вмикається тільки у випадку потреби, зокрема, коли власний пульс є меншим від заданого значення.

Двокамерний кардіостимулятор ви можете придбати у нашій компанії за вигідною ціною. Здійснюємо забезпечення медичних закладів надсучасним надійним устаткуванням, яке робить процес діагностування хвороб та їх лікування набагато швидшим та ефективнішим. У нашому каталозі представлено техніку тільки найвищої якості за оптимальною вартістю. Працюємо на ринку вже понад 20 років. Будемо раді з вами співпрацювати та чекаємо на ваші замовлення.