Вироби з капролону мають надзвичайно високі експлуатаційні характеристики, зокрема, вони стійкі до різноманітних хімічних впливів. Капролон – це один із найбільш поширених поліамідів. Цей матеріал було винайдено не так вже й давно, активне його використання було розпочато у 1980-х роках. Якщо використано якісний капролоновий матеріал, то він може знаходитися на відкритому повітрі тривалий час без погіршення фізико-механічних характеристик, оскільки не потребує жодного додаткового захисту від ультрафіолетового випромінювання та впливу зовнішнього середовища.

Однією з найважливіших характеристик цього матеріалу є те, що він має досить низький рівень тертя, що дає можливість застосовувати його під час виготовлення підшипників, конвеєрних стрічок та ін. Доволі часто його використовують замість металів, при цьому він є набагато легшим, а готові вироби мають високий рівень міцності.

Не менш важливим є той факт, що термін використання деталей підвищується у 1,5 рази. Водночас сам процес виготовлення різноманітних установок, деталей із капролону є на 35 % швидшим, а вартість майже наполовину менша, ніж виробів з бронзи.

Обробку цього матеріалу здійснюють на токарних, фрезерувальних, шліфувальних та свердлильних верстатах. Зокрема, під час токарних робіт слід пам’ятати, що матеріал досить легко плавиться.

Методи виготовлення капролону істотно відрізняються, тому технічні особливості готового матералу теж мають свою специфіку. Найбільш популярними видами капролону є:
— матеріал, виготовлений методом екструзії (капрон);
— капролон листковий, виготовлений методом лиття;
— екструзійний метод із додаванням скловолокна.

Доволі часто порівнюють капролон і фторопласт, оскільки ці матеріали є найміцнішими серед великого різноманіття поліамідів. За фізичними особливостями вони майже не відрізняються, проте варто відзначити, що капролоновий матеріал є набагато стійкішим за фторопласт, оскільки останній можна розрізати, а перший ні.

Придбати капролон за доступною ціною можна у нашій компанії. Здійснюємо доставку замовлень тільки після оплати. У нашому інтернет-магазині представлено найбільший асортимент товарів з адекватним співвідношеням ціни та якості. Здійснюємо як оптові, так і роздрібні продажі. У нас представлені товари тільки найкращих виробників. Доставку здійснюємо зручними транспортними компаніями. У нас діють накопичувальні знижки для будь-яких покупців. Будемо раді з вами співпрацювати та чекаємо на ваші замовлення.