Мозаїка є одним із найдавніших методів декоративного мистецтва. Оздоблення підлоги та стін різними шматочками скла, кераміки, на які накладають яскраві малюнки, є надзвичайно вдалим методом прикрасити власний дім.

Для більшості сучасних дизайнерів інтер’єрів керамічна мозаїка є одним із найбільш топових методів оздоблення приміщення, оскільки вона не боїться підвищеної вологості, стрибків температури, а також є стійкою до різноманітних фізичних навантажень.

Більшість виробників знають про всі особливості мозаїки, тому здійснюють виробництво різноманітних варіантів керамічної плитки під мозаїку, що значно полегшує вибір для споживачів та дозволяє вибрати найбільш вдалий варіант.

Виділяють різноманітні форми цієї плитки – квадратну, прямокутну, круглу, овальну тощо, а також власне її фактуру, яка може бути як досить вираженою, так і ні. Фактура цього матеріалу може бути як глянцевою, так і матовою, з різноманітними 3D-ефектами. Такий матеріал відмінно підійде для того, щоб замаскувати різноманітні нерівності стін.

Ця плитка може бути виготовлена у різних кольорах, як у класичному, так і в національному стилі. Також варто зазначити, що можна нанести будь-який малюнок або ж фотографію на цей матеріал – все залежить від конкретних побажань клієнта. Якщо всі роботи проведені із використанням тільки якісних матеріалів, то приміщення матиме надзвичайно красивий вигляд та підкреслить смак господарів.

Найчастіше мозаїку використовують у ванній кімнаті та кухні, оскільки це дуже практично та красиво. Виділяють такі основні види мозаїки:

cкляна мозаїка, виготовляють її з силікатного скла. Вона є надзвичайно міцною та має тривалий експлуатаційний період;
керамічна мозаїка є найпоширенішою, оскільки може бути виготовленою у різних формах та кольорах. Основним її компонентом є глина, яку спеціальним чином обробляють. Вона може мати як більш природний колір, так і спеціальне покриття.

Основною відмінністю мозаїки від звичайної керамічної плитки є те, що вона має значно менші розміри та надає будь-якому інтер’єру надзвичайної вишуканості.

Керамічна плитка під мозаїку ви можете замовити на сайті нашого інтернет-магазину за доступними цінами. Ми працюємо по всій території України. Умови доставки обговорюються з кожним клієнтом в індивідуальному порядку. У нас налагоджено співробітництво тільки з найкращими постачальниками. Будемо раді з вами співпрацювати та чекаємо на ваші замовлення.