Загальновідомим методом обробки ґрунту є оранка, яка має свої переваги та недоліки. Тому досить часто здійснюють дискування, яке є більш простим та багатофункціональним. У сільському господарстві борони дискові є надважливою технікою, оскільки саме від них залежить, наскільки правильно було підготовлено землю до посіву. Обробку землі дисковими боронами здійснюють безпосередньо після збору урожаю, завдяки чому виконується одразу кілька важливих дій:

• боротьба з різноманітним корінням бур’янів, збудниками хвороб та шкідниками;
• збереження вологи в ґрунті;
• лущення стерні та руйнування кірки, а також розпушування ґрунту;
• процес активізації різноманітних мікробіологічних процесів у ґрунті.

Сучасна сільськогосподарська техніка дозволяє здійснювати обробку не лише легких ґрунтів, але й важких кам’янистих та глинистих. Дискові борони, виготовлені найкращими європейськими компаніями, здатні здійснити обробку землі за один-два проходи техніки.

Найбільше ефективність дискових борон залежить від форми їхніх дисків, матеріалів, з яких вони виготовлені, та правильності їхнього налаштування. Залежно від ваги виділяють легкі, середні та важкі борони, також від цього залежить область їхнього застосування.

Важкі борони використовують для роботи у надскладних умовах. Вони потребують доволі великої тягової потужності трактора, проте результат їхньої роботи перевищує будь-які сподівання – отримуємо ідеально рівну та гладку поверхню.

Якщо вам потрібні борони для обробки невеликих масивів ґрунту, то найкраще використовувати навісну дискову борону, оскільки подібні механізми є найбільш компактними та мають високу маневреність.

Основними характеристиками, на які варто звернути увагу при виборі, є:

— ширина захоплення, від якої залежить, яку область ви обробите за один прохід;
— кількість дисків, від якої залежить, наскільки ретельно буде виконано роботу;
— регульована глибина обробки, оскільки від цього залежить, наскільки ефективно буде здійснено розпушування ґрунту;
— одним із важливих моментів є порівняння потужності трактора із дисковими боронами, адже від цього буде залежати результат роботи.

Придбати дискові борони ви маєте змогу на сайті нашої компанії. У нас представлено величезний вибір техніки, яка є постійно наявною на складі. Надаємо гарантійне обслуговування, тривалість якого залежить від виду техніки. Здійснюємо доставку по всій території України. Умови оплати визначаються в індивідуальному порядку з кожним клієнтом. Будемо раді з вами співпрацювати та чекаємо на ваші замовлення.