На сьогодні придбати шиномонтажне обладнання досить легко, адже існує величезна кількість підприємств-виробників або постачальників. Основний момент, на який варто звернути увагу, – наскільки ваша майстерня буде завантажена, оскільки від цього буде залежати його продуктивність. Шиномонтажні майстерні завжди мали надзвичайний попит, позаяк навіть звичайна заміна сезонної гуми, хоч і є надзвичайно простою справою, проте самостійно здійснювати цю роботу більшість не наважується. В будь-якому сучасному автосервісі вам допоможуть це зробити, оскільки в них наявне якісне устаткування та працюють досвідчені фахівці, які проведуть усі роботи якісно та досить швидко.

Існує величезний асортимент шиномонтажного обладнання, яке відрізняється за вартістю та терміном служби. Якісне шиномонтажне обладнання є надзвичайно важливим для будь-якої СТО.

Виділяють такі основні види обладнання, які необхідні для здійснення якісних шиномонтажних робіт:

- базове – балансувальні, шиномонтажні та рихтувальні стенди, компресори;
- допоміжне, його використовують для виконання основних робіт – домкрати, вулканізатори, які значно підвищують ефективність проведених робіт;
- спеціальне устаткування – це засоби для миття коліс, накачування шин та інше.

Основне призначення балансувальних верстатів – усунення зсуву центру мас коліс відносно осі їхнього обертання. Основна вимога до них – це надзвичайна точність та здатність здійснювати балансування сталевих та литих дисків.

Більш прості стенди для балансування використовують для статичного балансування коліс. Проте цей вид балансування є недостатньо ефективним у більшості випадків, адже це не усуває повністю незбалансованість, оскільки динамічна незбалансованість не може бути виявлена у статичному стані. У сучасних стендах для балансування немає чіткого поділу на статичне та динамічне балансування, що дуже зручно.

Купити балансувальні верстати для шиномонтажу ви можете у компанії «Автостар». Ми реалізуємо тільки якісне устаткування, яке виготовлено відповідно до чинних норм та вимог. Наша компанія функціонує на ринку з 2000 року та встигла отримати велику кількість схвальних відгуків від своїх клієнтів. Приймаємо замовлення по всій території України. Надаємо гарантійне обслуговування від півроку до 2 років залежно від виду обладнання. Доставку здійснюємо будь-яким зручним для вас способом. Будемо раді з вами співпрацювати та чекаємо на замовлення.