Чи уявляєте Ви собі будинок без сходів? Звісно, якщо він одноповерховий. Проте для багатоповерхових будинків такий варіант навіть не розглядається. Немає значення, чи Ви володар котеджу за містом, чи маєте невеличкий двоповерховий дачний будиночок – сходи є необхідним елементом для обох випадків. У багатоповерхових будинках сходи виступають вагомим об'єктом, який відіграє естетичну та функціональну роль. Одними з найбільш популярних є бетонні сходи. Поговоримо про їхні переваги та особливості.

Перш за все, бетонні сходи є дуже міцною спорудою. Вони є довговічними, адже, на відміну від інших популярних матеріалів, сходам з бетону не страшні волога, вогонь і великогабаритні вантажі. При виборі красивого облицювального матеріалу бетонна сходова додасть котеджу неповторного дизайну і відмінно впишеться у будь-який інтер’єр кімнат. 

 Отже, сходи з бетону мають такі основні переваги:

1) довготривалий термін служби завдяки надійності та міцності бетонного розчину;
2) волого- та вогнестійкість;
3) стійкість до впливу зовнішніх факторів;
4) сходинки стійкі та не розхитуються;
5) Ви можете самостійно вибрати клас, марку бетону і розмір арматури.
 

На перший погляд може здатись, що бетонні сходи тягнуть за собою великі витрати коштів. Так, розрахунок проекту, установка арматури, опалубка, заливання розчину і перила вимагають детальної уваги, але довгий термін експлуатації та надійність того варті. Будівельники рекомендують встановлювати їх на етапі будівництва будинку. Та й, можливо, в Вас вийде придбати необхідні матеріали оптом, і сходи бетонні ціна буде значно вигіднішою. А підібравши власний варіант оздоблення деревом, металом чи іншими матеріалами, ви отримаєте справді унікальний елемент дизайну, який стане родзинкою вашого інтер'єру. Як бачите, бетонні сходи - це справді вигідно, надійно та практично як для власного будинку чи дачі, так і для багатоквартирного варіанту.

Вигідно придбати бетон та вироби з нього ви можете на нашому сайті. Компанія "Інтертрейд" пропонує вам найкращу продукцію за найкращими цінами. Саме у нас Ви можете придбати сходові марші та сходові майданчики, а також арматуру, бетонний розчин та інші необхідні матеріали для будівництва сходів недорого і з гарантованою якістю. Ми працюємо за принципом "якість дорівнює ціні" і готові у разі потреби надати сертифікати на кожен вид продукції. Товар доставляємо в будь-яку точку Волинської, Рівненської та Тернопільської областей. У разі виникнення питань можете звернутись за консультацією до нашого менеджера.