Ще у Стародавньому Єгипті цукерки виготовляли саме з фініків з додаванням меду, у Римі – з макових зерен та горіхів, а в Київській Русі смаколики робили з патоки та кленового сиропу. Більшість сучасних цукерок значно відрізняються від тих, що виготовляли тисячі років тому.

Смачні шоколадні цукерки полюбляють майже всі, проте більшість адептів здорового харчування проти їхнього споживання, оскільки вони є небезпечними для здоров’я та фігури, якщо вживати їх постійно. Проте все-таки солодощі мають і позитивний вплив, адже здатні підвищувати настрій. Якщо ж ви вирішили позбутися залежності від солодкого, то можете перейти на більш корисні продукти, як-от сухофрукти в шоколаді.

Цукерки, виготовлені з натурального шоколаду, мають глянцеву та рівну поверхню; якщо вони матові – це говорить про додавання до шоколадної глазурі різноманітних рослинних гідрогенізованих олій. Також вас має насторожити, якщо цукерки не тануть, оскільки температура плавлення какао-масла – 32 градуси. Багато виробників для здешевлення додають як замінник какао-масла суміші рослинних жирів, які виготовлено з соєвої, ріпакової, пальмової та інших олій низької якості. Для того щоб вони не танули, їх гідрогенізують, оскільки якщо додати їх в рідкому стані, то цукерки розтануть дуже швидко.

Цукерки з різноманітними сухофруктами є надзвичайно смачними та поживними. Особливо їх полюбляють "фанати" солодощів, які слідкують за станом свого здоров’я та фігури. Також потрібно бути уважним і перевіряти, що саме зазначено на етикетці – чорнослив у шоколаді чи «в кондитерській глазурі», оскільки це є ключовим при виборі. Крім того, важливо, чи було дотримано оптимальну температуру під час їхнього зберігання, оскільки якщо були різкі перепади температури, то на цукерках може з’явитися білий наліт. Ще одна вкрай важлива умова при зберіганні цукерок – не тримати їх поблизу приправ та спецій, позаяк вони вбирають запахи.

Основними компонентами "здорових" цукерок є курага, чорнослив та інші сухофрукти й горіхи. Такі солодкі ласощі не можна навіть порівнювати зі звичайними магазинними цукерками, оскільки вони є натуральними та смачними.

Придбати цукерки із сухофруктами ви маєте можливість у компанії «Golden Fruit». Ми здійснюємо виробництво солодощів тільки з натуральних компонентів, як-от шоколаду, фініків, кураги, чорносливу та горіхів. Не додаємо жодних барвників, консервантів чи підсолоджувачів. Мінімальний обсяг замовлення становить 1100 гривень. Здійснюємо доставку у будь-який регіон України. Чекаємо на ваші замовлення та будемо раді з вами співпрацювати!