Паливні брикети є одним із найбільш вживаних методів для опалення будинків, їх використовують як в домашніх умовах, так і на промислових підприємствах як доповнення до основного виду палива.

Для виготовлення паливних брикетів та гранул використовують спеціальне устаткування, яке здійснює пресування різноманітних подрібнених відходів, зокрема, соломи, деревини та іншого. Матеріали, які використовуються як сировина, повинні бути подрібнені до стану борошна, далі відбувається процес сушіння, а згодом пресування.

Виділяють такі основні види устаткування для виготовлення паливних брикетів та гранул:

преси для виробництва брикетів ударно-механічного типу – за їхньою допомогою здійснюють пресування лушпиння, тирси, соломи та іншої сировини, яка придатна для використання як паливо. Преси такого типу є надзвичайно надійними та виконують поставлені перед ними завдання на відмінно. Щільність брикетів, які виготовлено на пресах цього типу, є середньою – 0,9-1,1 кг/дм3, а термін горіння – досить тривалим. Також вони є дешевшими на відміну від тих, що виготовлено шнековим пресом. Однією із переваг є те, що можна отримати брикети будь-якої форми. Ці преси є досить потужними, що дозволяє використовувати їх у великих промислових масштабах. Вони є надзвичайно простими в експлуатації, зупинка та запуск відбуваються автоматично, залежно від наявності сировини;

гідравлічні преси використовують для виробництва брикетів, сировина яких має вологість від 6 до 15 %. Ці брикети не є щільними та мають короткий термін горіння. Вартість цього обладнання є найвищою, проте термін повної окупності таких пресів є найменшим;

— за допомогою шнекових пресів здійснюють виготовлення брикетів тільки найвищої щільності, які мають тривалий час горіння, проте їхня вартість вища за преси ударно-механічного типу, а характеристики майже однакові.

Придбати прес для паливних брикетів у вас є можливість безпосередньо на сайті нашої компанії. Наше підприємство функціонує на ринку з 2007 року. На все обладнання маємо відповідні сертифікати. Здійснюємо виробництво як окремих виробів, так і ліній для брикетування відповідно до вимог наших клієнтів. Стежимо за оновленнями технологій виробництва та постійно удосконалюємо готові вироби. Надаємо гарантійне обслуговування терміном до 1 року. Ми також експортуємо наше обладнання до таких країн, як Угорщина, Франція, Молдова, Чехія та ін. Будемо раді з вами співпрацювати.