В Україні намисто з давніх часів було найпоширенішою прикрасою та оберегом. Жінки вірили, що воно зберігає жіночу силу та захищає від зла. Тому завжди одягали намисто, перш ніж вийти з хати, поміж люди.

Намиста виготовлялись з різних матеріалів, зокрема і з глини – ще з трипільських часів. І сьогодні надзвичайно популярними є керамічне намисто в етностилі. Різноманіття кольорів глини, форм намистин дозволяє створити та підібрати намисто на будь який смак.

Найбільшу популярність має глиняне намисто червоного кольору, так зване намисто під «коралі», «добре намисто», яке нагадує традиційне українське намисто з коралу.

На власне вподобання ви можете додати до намиста монети, хрестики, інші металеві прикраси та створити «дукачі», «згарди», «гарди» чи своє унікальне намисто.

У магазині «Ярина» представлений широкий асортимент етнонамиста з глини: керамічне намисто червоного, синього, зеленого кольорів та різнокольорове намисто; керамічне намисто крупні бусини, керамічне намисто дрібні бусини, керамічне намисто класичне (циліндричної форми), керамічне намисто «кукурузка» (бочкоподібна форма), керамічне намисто в перекидку (поєднання намист різних форм).

Тож запрошуємо переглянути каталог виробів та вибрати для себе гарне, стильне, сучасне, модне керамічне намисто та оберіг.

З повагою Ярина.