Під час купівлі шиншили постає питання про необхідне обладнання, яке потрібно придбати для її комфортного життя та розвитку. З таким питанням стикається кожен, хто вирішив завести цю пухнасту тваринку. Однією з речей першої необхідності, окрім, звісно, корму, є помешкання для звіряти – клітка, до вибору якої власник повинен поставитися з особливою відповідальністю. Від цього залежить комфорт тварини, яке проводитиме у клітці більшу частину свого життя.

Вибираючи клітку, ви насамперед повинні звернути увагу на її розмір. Оскільки шиншила за своїми розмірами сягає 25-30 сантиметрів, то стандартними є такі параметри: довжина 50 см, ширина 50 см, висота 54 см.Такий розмір клітки ідеально підійде для однієї шиншили. Можна, звичайно, обрати клітку і більшого розміру, але вона має бути безпечною і достатньо місткою, адже там має бути розміщене обладнання для Вашої шиншили.

Ці тваринки вночі дуже активні, тому яку б ви клітку не обрали, не варто ставити її у власній спальні. Клітка повинна бути виготовлена із якісних матеріалів, адже шиншила полюбляє усе гризти. Слід звернути увагу на щільність зачинених дверцят, щоб активне звірятко випадково не лишило свою домівку, не втекло з неї.

Шиншили не переносять спеки, тому клітку варто поставити у прохолодне місце, але без протягів.
Купуючи клітку, одразу звертайте увагу на аксесуари, які потрібно там розмістити. Будиночок, де житиме тваринка, рекомендується вибирати з дерев'яних матеріалів, які є екологічно чистими. Якісні матеріали – це запорука здоров'я вашої шиншили. Постане питання годування тваринки, тому ви маєте придбати ще й годівницю та посудину для напування.

З метою безпеки не рекомендується ставити клітку на підвищені поверхні, бо рухливі тварини можуть її перевернути. Найкраще розмістити її на підлозі – так Ви позбудетеся ризику ушкодження ваших улюбленців.

Затишна і зручна клітка – запорука комфортного проживання Вашої шиншили. Компанія "Шиншила Тернопіль" пропонує широкий вибір обладнання для шиншил, яке Ви можете переглянути на нашому сайті у каталозі товарів. Там можна вибрати найкращу клітку для вашого улюбленця. Для тих, хто не просто тримає шиншилу для задоволення, а ще й заробляє на цьому гроші, розводить їх, стануть у нагоді клітка вітрина для шиншил, клітки для сім'ї шиншил, а також клітки високої якості із подвійним дном. Також можна придбати усі необхідні наповнення для клітки, деталі, пісок для купання тощо. Діє швидка доставка товару в усі міста України, а консультанти магазину нададуть якісну консультацію з приводу продукції.