Скільки багато ми б не працювали, як часто не затримувались би на роботі, як не крути, але вдома ми проводимо значну частину нашого життя. Світло у квартирі чи будинку впливає на те, як продуктивно ми працюємо, як смачно їмо та наскільки добре спимо. Потрібно вміти правильно організовувати освітлення в різних зонах, з чим наші 3D-світильники Вам і допоможуть.

1) Спальня
На перший погляд, освітлення у спальні не здається дуже важливим питанням, адже тут ми спимо і більшість часу проводимо у темряві. Однак зимові ранки дуже темні. Та й увечері перед сном багато хто не проти почитати книгу чи переглянути фільм, а інколи навіть завершує день перед комп'ютером. Тому спальня повинна бути достатньо освітленою, аби Ви комфортно почувалися в ній у будь-яку пору доби. Створити ідеальну атмосферу у спальні допоможе наш світильник «Фантазія» або «Кільця». Вони не лише доповнять інтер'єр, а й не викличуть потреби вмикати загальне світло.

2) Робоча зона
Для робочої зони найкраще підійде холодне світло, аби Ви залишалися продуктивними і мотивованими протягом всього дня. Радимо звернути увагу на світильники «Бліц» та «Apple». Вони не лише налаштують Вас на роботу, а й добряче піднімуть настрій.

3) Кухня
Для кухні оптимально підійде природне світло. Тут Вашим найкращим другом стане світильник «Вінні Пух», який сидить з медом.

4) Вітальня
Запрошуючи друзів в гості, найперше ми ведемо їх у вітальню. В цю кімнату підійде будь-який світильник з нашого сайту – а особливо ті, які з супергероями. Хто б не хотів похвалитися власним супергероєм у своєму домі?

5) Дитяча
Для найменших ми маємо світильник «Місяць» або «Котик», який змінює колір, коли його погладиш. Для старших діток стане в пригоді нічник Галактика. Останній створить неймовірну атмосферу в кімнаті, і у дитини буде відчуття, ніби вона в космосі.

Наші світильники вирізняються високою якістю, доступною ціною, надійністю та довгими роками експлуатації. Вони всі обладнані суперефективними світлодіодними LED-лампочками. Це вигідно та необхідно з точки зору не лише екології, але й вашого бюджету. Світильники виготовлені з екологічно чистого пластику, який не нагрівається та є абсолютно безпечним для дітей.

Наші 3D-світильники є водночас функціональними та декоративними. З їхньою допомогою ваш дім наповниться м'яким приємним світлом, а також атмосферою тепла і затишку.

Компактні світильники не займають багато місця, але є достатньо потужними. Їх можна легко переставляти з місця на місце і повертати у потрібному напрямку. Чекаємо вас на нашому сайті!