Купуючи товари, насамперед ми звертаємо увагу не лише на яскраву упаковку, а й на торгові прилавки. Можливо, ми цього відразу і не розуміємо, але підсвідомо візьмемо товар з того стелажу, де лежить чиста та гарно складена продукція. Тому важливо, щоб стелаж був високої якості і дозволив викласти товар так, щоб покупці звернули на нього увагу і купили.

Кожен магазин має свої нюанси: освітлення, розміри та інші аспекти. Компанія «Дисплей Стор» готова виготовляти продукцію, а зокрема, й торгові прилавки, враховуючи всі побажання своїх клієнтів. На практиці доведено, що наша продукція успішно використовується для реклами та сприяє зростанню продаж. Вона має не лише гарний вигляд, а й довгий час експлуатації, адже виготовляється з високоякісної сировини.

Якщо вищеперерахована інформація вас зацікавила, то ось ще декілька фактів, чому для замовлення торгового обладнання варто вибрати компанію «Дисплей Стор»:

1) В нас працюють лише висококваліфіковані фахівці, які постійно моніторять сучасні тенденції та потреби ринку. Керуючись досвідом та застосовуючи креативні ідеї, ми вже не перший рік втілюємо у життя навіть найбільш незвичайні проекти.
2) Наші товари – не просто куплений звідкись товар. Ми маємо власний цех площею 500 м2, де виготовляємо продукцію.
3) На етапі проектування 3D-моделі ви будете мати можливість побачити, як буде виглядати ваша конструкція, а також зможете оцінити зовнішній вигляд разом з товаром і внести свої корективи.
4) Оперативне виконання замовлень. Ми виготовляємо якісне обладнання в максимально короткі терміни.
5) Суворий контроль якості. Ми постійно розвиваємося, тому і вживаємо необхідних заходів щодо цього.
6) Персональний підхід до кожного клієнта. Для нас важливі всі клієнти, тому ми готові індивідуально підібрати оптимальний варіант співвідношення ціни і якості та розрахувати терміни виготовлення. Також у разі виникнення питань Ви можете звернутися за контактними телефонами до нашого менеджера-консультанта.
7) Ми доставляємо продукцію по Києву та Україні зручним для клієнта способом.
8) Здійснення професійного монтажу та демонтажу.

Продаж торгових прилавків та обладнання (буклетниці, дротові дисплеї, кошики для розпродажів, торгові гачки, світлові бокси і штендери) – основний напрям діяльності нашої компанії. Якщо Ви збираєтесь відкривати або реконструювати магазин, пропонуємо завітати до нас та переконатися в якості нашої роботи. Ми допоможемо збільшити продажі та зробити магазин привабливішим!