Спостерігаючи на вулиці за двома автомобілями, ми часто не розуміємо, чому один з них є яскравішим та привабливішим. Нам здається, ніби вони абсолютно індентичні, але й водночас дуже різні. Причина відмінності полягає в дисках. Саме вони надають автомобілю статус та виразність. Якщо Ви теж бажаєте оновити свій автомобіль, то не потрібно бігти і купувати нові диски. Компанія «Дисплей Стор» пропонує порошкове фарбування дисків за доступною ціною.

Існує багато міфів щодо послуги порошкового фарбування. Перший – це те, що до порошкового покриття прилипає пил і дрібні камінці. Міф виник через те, що перші майстри розжарювали диск в обпалювальній печі і наносили фарбу на розпечений метал. Правильна ж технологія передбачає нанесення порошкової фарби на попередньо знежирену холодну деталь, а вже потім – її запікання.

Другим міфом є думка, що після сезонного пробігу порошкова фарба відшаровується, а на дисках внаслідок цього з'являється іржа. Насправді ж ця проблема пов'язана з поганим очищенням дисків перед фарбуванням або з недотриманням температурного режиму.

Третій міф – відлітання порошкової фарби при вигинанні диска або іншої пофарбованої деталі. Це можливо лише при занадто товстому покритті або використанні неякісної фарби. За правильною технологією її наносять товщиною 55 мкм. В результаті диск обволікає тонка плівка, яка витримує вібрацію, удари і деформації.

З вищепереліченого можна зробити висновок, що всі міфи, пов'язані з порошковим фарбуванням дисків, є наслідком роботи недосвідчених робітників або використання дешевих і неякісних матеріалів. Щоб уникнути такого фарбування, потрібно звернутися до професіоналів.https://files.ub.ua/article/article/6/721477_736624_1548671688.jpeg

Саме це і пропонує Вам зробити компанія «Дисплей Стор». Що Ви отримуєте в результаті проведених робіт:
1) Оновлені диски необхідного Вам кольору;
2) Рівну, без подряпин та стійку до ударів поверхню;
3) Нові диски за доступною ціною (вартість можете уточнити за контактними номерами у нашого менеджера-консультанта або надіславши нам e-mail).

Ми – команда професіоналів, які тривалий час працюють в сфері рекламної продукції, стежать за тенденціями і потребами сучасного ринку. Ми завжди надаємо професійні консультації для своїх клієнтів, допомагаючи їм в правильному виборі того чи іншого обладнання. Багатий досвід роботи в цій сфері дозволяє нам підібрати для кожного клієнта оптимальне співвідношення ціни, часу виготовлення і якості виробу. Ми допомагаємо в доставці обладнання по Києву і Україні найбільш зручним для клієнта способом (транспортні компанії, власний транспорт).