Якщо у домі з'явився новий друг, а саме пухнаста шиншила, то перед господарем цього милого створіння постає ряд завдань, які необхідно виконати. Ці завдання насамперед стосуються комфортного проживання домашнього улюбленця. Це стосується і тих, хто всерйоз вирішив розводити шиншил. Усе необхідне обладнання можна купити у готовому вигляді: клітка, будиночок, пісок, корм і таке інше. Але якщо пісок Ви змушені купувати, адже від його якості залежить зовнішній вигляд вашої тваринки, то клітку можна як придбати, так і змайструвати самостійно.

Якщо Ви обрали другий варіант, то з'являється необхідність придбання потрібних матеріалів. Якісна сітка – це необхідна річ для виготовлення безпечної клітки. Компанія "Шиншила Тернопіль" пропонує сітку зварну оцинковану, що стане прекрасною основою для дому вашої шиншили.

Сітка зварна оцинкована для виготовлення кліток для шиншил доступна для продажу у рулонах, тож Ви можете як купити її для свого господарства, так і започаткувати власний бізнес. Для цього потрібно:

а) навчитися виготовляти клітки для шиншил самостійно;
б) реалізовувати їх.

Для того щоб виготовити клітку самостійно, необхідно дотримуватися певних рекомендацій.

Передусім потрібно розробити план роботи, де найпершим пунктом має бути проект майбутнього виробу. Складаючи проект, ви повинні враховувати параметри клітки, вони мають бути такими, щоб шиншила почувала себе комфортно. Не забувайте про те, що у клітці повинне поміститися інше обладнання: будиночок, посуд для корму та поїння тощо.

Потрібно зазделегідь продумати місце, де буде розташована клітка. Пам'ятайте, що краще розміщувати її на поверхні, де можливість падіння клітки з висоти виключається. Адже це може зашкодити здоров'ю шиншили.

Каркас клітки складається із з'єднаних між собою металевих трубок. Рекомендується відразу розділити клітку на так звані окремі "кімнати": для їжі, ігор та сну.

Після цього необхідно прикріпити до каркасу виробу піддон, який теж повинен бути якісним. Його Ви також можете придбати у магазині "Шиншила Тернопіль". Піддон в клітку для шиншили тут можна купити за доступною ціною.

Наступний крок – закріплення стінок клітки, після чого переходьте до її даху. Усі елементи конструкції повинні бути міцно скріплені між собою. Не забувайте про засуви на дверцятах, які теж мають бути надійними.

Пам'ятайте про обладнання клітки. Після завершення роботи над проектом необхідно наповнити виріб усім необхідним, тож додайте усі потрібні предмети та іграшки.

Як бачимо, клітка вітрина для шиншил не потребує надто великих зусиль. Крім того, це може стати Вашим додатковим заробітком. А всі потрібні для цього матеріали купуйте недорого у нас. Але якщо у Вас немає часу на самостійну роботу над кліткою, Ви можете придбати її за доступною ціною в інтернет-магазині "Шиншила Тернопіль", переглянувши розділ ТОВАРИ ДЛЯ ШИНШИЛ.