При будівництві споруд дуже часто використовується збірний залізобетон. Він дозволяє скорочувати терміни зведення конструкції, грошові та трудові ресурси. Однак при його застосуванні важливо передбачати такий аспект як додаткове місце на будівельному майданчику, де й буде здійснюватися його складання. Про це та інші нюанси використання збірних залізобетонних конструкцій Ви дізнаєтеся зі статті.

Як відомо, ЗБ вироби діляться на два типи: монолітні і збірні. У чому ж їх основна відмінність?

Монолітний залізобетон виготовляють виключно на місці зведення, тобто на будівельному майданчику. Спочатку створюється каркас з арматури, використовується опалубка, і потім все це заливають бетоном. Ця методика є дуже популярною, тому що дає можливість зводити нестандартні конструкції. Однак ця ж технологія відрізняється високою вартістю і трудомісткістю.

Конструкції збірні залізобетонні виготовляються зовсім іншим способом. Їх роблять на заводі за спеціальною технологією і відповідною рецептурою. Завдяки цьому процес відбувається більш економно та технологічно, при цьому скорочується термін виготовлення виробів. Блоки доставляються на будівельний майданчик в готовому вигляді і монтуються відповідно до проекту. Збірні залізобетонні конструкції використовуються для будь-яких споруд. Будинок з таких конструкцій можна зводити за будь-яких погодних умов.

Компанія «Інтертрейд» функціонує на українському ринку ще з 2004 року. За цей час ми змогли завоювати довіру тисяч українців. Здійснюємо будівництво залізобетонних конструкцій в Луцьку та доставляємо в будь-яку точку Волинської, Рівненської та Тернопільської областей. На нашому рахунку реалізація найрізноманітніших об'єктів: торгові центри «Там-Там», «Port City», «Слон», «Епіцентр», житлові комплекси «Оберіг», «Колізей», «Рідний дім» та інші.

Переваги співпраці з нами:

1) Наші конструкції збірні залізобетонні міцні, якісні та довговічні. Не піддаються впливу навколишнього середовища, надійні та пожежобезпечні.
2) Ми застосовуємо новітні методи при монтажі та проектуванні конструкцій.
3) Пропонуємо величезний асортимент ЗБВ конструкцій: для дорожньо-транспортного будівництва, благоустрою території, висотних і малоповерхових будівель. Якщо Вас цікавлять конструкції збірні залізобетонні ціна на які доступна від виробника– радимо завітати на наш сайт.

"Інтертрейд" – надійна компанія, яка візьме на себе вирішення всіх питань, пов'язаних з виробництвом та доставкою ЗБВ конструкцій. Звертайтеся!