Основним та необхідним устаткуванням для виготовлення полімерних виробів є пресформи, які досить часто називають ливарними формами. Саме лиття різноманітних пластикових деталей під тиском має ряд переваг порівняно з іншими способами. До основних переваг належить надзвичайно висока продуктивність – процес виготовлення є надзвичайно швидким, що приносить набагато більше прибутків. Безпосередньо швидкість процесу залежить від розміру самої пресформи, проте інтервал між кожним циклом становить максимум 2 хвилини. Саме через це є можливим збільшення прибутків завдяки високій потужності устаткування.

З кожним роком кількість термопластавтоматів зростає, і кожен із них потрібно забезпечити принаймні однією пресформою. Проте ця величина може бути значно більшою, адже залежить від того, який асортимент продукції виготовляється підприємством. Здебільшого один термопластавтомат здійснює обслуговування 2-5 пресформ, причому з кожним роком ця цифра зростає. Це пов’язано з тим, що кожне підприємство прагне підвищувати свої позиції на ринку, позаяк завдяки урізноманітненню дизайну та кольору упаковок інтерес споживачів зростає. Тому щороку вимоги до пресформ зростають, що спричинено попитом.

Основними етапами виробництва пластикових деталей є розробка власне ескізів та розробка 3D-моделі. У процесі розробки конструкторської моделі здійснюють підготовку кожного окремого елементу, зокрема, різноманітних знаків, вставок. Найбільшу вагу при цьому слід приділити ливниковій системі, яка дозволить уникнути різних викривлень, склеювання та інших дефектів. Необхідно здійснювати контроль за температурою та швидкістю роботи.

Пресформа складається зі значної кількості частин, які тісно пов’язані між собою. Деталі будь-яких пресформ поділяються на стандартизовані та спеціальні. Будова стандартизованих деталей повинна бути спроектована заздалегідь, оскільки від неї не залежать особливості виробів, які виготовляються з використанням прес-форми. Спеціальні ж деталі, зокрема, матриця, пуасони, виштовхувачі, гладкі знаки, потребують більше зусиль для виробництва. Саме від них буде залежати зовнішній вигляд готового виробу.

Замовити пресформи для лиття пластмас ви маєте можливість на сайті нашої компанії. У наявності величезний асортимент різноманітного обладнання. Здійснюємо як оптовий, так і роздрібний продаж. Гарантійний термін обслуговування становить 1 рік. Працюємо за повною передоплатою. Будемо раді з вами співпрацювати та чекаємо на ваші замовлення.