Морозиво є надзвичайно популярними ласощами серед населення як влітку, так і взимку. Якісне морозиво виготовляють тільки з відбірного молока, вершків, цукру, жовтків. Морозиво, яке виготовлене на основі різноманітних фруктових пюре, соків, називається щербетом.

Перші згадки про морозиво датуються ще 4 ст. до н.е. Олександр Македонський, який важко переносив спекотну погоду, вживав різноманітні фруктові соки з льодом. У Київській Русі надзвичайну популярність мав десерт із замороженого молока, яке стругали та змішували з різноманітними ягодами та фруктами. Далі заморожували кисломолочний сир, вершки з додаванням різноманітних сухофруктів. В Італії рецепт морозива було винайдено у 1660 році, з того часу його почали використовувати та удосконалювати у всьому світі. Проте найбільшу популярність морозиво здобуло у 19 ст., оскільки саме тоді з’явилися досконалі холодильні машини.

Крістіаном Нельсоном у 1919 році було винайдено ескімо – брикет морозива, який полито шоколадною глазур’ю. Запатентували цей рецепт 24 січня 1992 року.

Виділяють такі основні види морозива:

залежно від кількості молочного жиру: ескімо більше 20 %, пломбір – 15 %, вершкове – 10 % та молочне в межах 3 %. Кожен вид морозива може бути виготовлено як з різноманітними наповнювачами, так і без них;
— відповідно, за зовнішнім виглядом розрізняють морозиво у вафельних, пластикових стаканчиках, ріжках, також виділяють морозиво глазуроване та неглазуроване;
залежно від виду фасування виділяють морозиво вагове, дрібно- та крупнофасоване (торти та кекси).

Основний момент, на який варто звернути увагу, обираючи морозиво, – його консистенція, яка має бути однорідною, без різноманітних грудочок та кристалів льоду, щоб не було ніяких додаткових запахів.

Існує величезна кількість класифікаційних ознак, за якими розпізнають морозиво, зокрема:

• вершкове – виготовлено тільки з молочних продуктів;
сорбет – як сировину використовують різноманітні фруктові соки та молочні продукти, має надзвичайно м’яку консистенцію;
фруктовий лід – тверде морозиво без додавання молочних продуктів, це морозиво є найменш калорійним, оскільки не містить жирів;
мелорін – морозиво, яке виготовлено на основі рослинних жирів.

Проте більшість виробників не бажають вказувати таку назву, тим самим обманюючи споживачів.

Придбати морозиво ескімо за доступною ціною можна на сайті нашого інтернет-магазину. У каталозі представлено такі товари, як морозиво у вафельному та пластиковому стаканчику, вагове та різноманітні торти. Морозиво має відмінні смакові якості, оскільки виготовлено із дотриманням встановлених стандартів якості. Будемо раді з вами співпрацювати та чекаємо на ваші замовлення.