Натуральна позолота з кожним роком дедалі більше витісняється при виготовленні церковних куполів. На це є декілька причин, основні з яких - висока вартість матеріалу та висока вартість робіт. Сьогодні сучасні компанії використовують методику покриття нітридом титану, яка практично повністю витіснила нанесення позолоти.

Напилення куполів нітрид титаном стало справжнім вирішенням проблеми, адже покриття куполів натуральним золотом не могли собі дозволити навіть великі храми, що вже говорити про маленькі сільські церкви?

Ще однією перевагою покриття нітрид титану є його технічні властивості, які доводять, що церковна архітектура не зможе обійтися без нього. Зносостійке, є можливість багаторазової обробки, стійке до хімічних агресивних речовин, не вигоряє, не тьмяніє та просто незамінне в умовах великого міста з жорсткими кліматичними умовами.

Колір купола можна вибрати будь-який, але найчастіше використовують золотий, синій та мідний. Відбиваючи сонячні промені, купол буде сліпуче виблискувати завдяки високій відображаючій здатності покриття. Візуально такий купол практично неможливо відрізнити від звичайної дорогої позолоти.

Де можна замовити виготовлення купола з напиленням нітрид титану? https://files.ub.ua/article/article/6/302126_916638_1548921960.jpeg

Компанія «ЛАД» – одне з найбільших станом на сьогодні підприємств, які займаються покриттям церковних куполів нітрид титаном. Покриття має високу однорідність товщини та рівномірність заданого кольору по всій поверхні великогабаритного виробу. Високі експлуатаційні якості покрівельно-облицювального матеріалу відповідають вимогам нормативних документів. Декоративні та захисні покриття зберігають свої якості впродовж 50 років, що підтверджено випробуванням їх на дію промислової атмосфери.

Ми гарантуємо:
• міцність;
• довговічність;
• стійкість до корозій;
• стійкість до погодних умов;
• бездоганний зовнішній вигляд;
• різноманітну гаму насичених кольорів.

Пропонуємо доставку товарів по Україні та за кордон, а саме в Росію, Білорусь, країни СНД, Молдову, Румунію, Польщу, Болгарію, Німеччину, Італію, Ізраїль, Туреччину, Казахстан, Канаду, США. Можливий готівковий та безготівковий розрахунок, митне оформлення. Доставка власним транспортом по території Украіни або компаніями-перевізниками, а також міжнародними службами доставки вантажів. Ціна на товари договірна та залежить від обсягу придбаної продукції. До кожного виду продукції додається фірмовий гарантійний лист та сертифікат відповідності щодо нанесеного покриття.

Не шукайте компромісів. Звертайтеся до майстрів своєї справи, які мають хорошу репутацію як в Україні, так і за кордоном. Уточнити деталі Ви можете у нашого менеджера за вказаним контактним номером.