Пакувальні коробки є одним із важливих моментів під час вибору постачальників. Їх використовують, щоб збільшити впізнаваність товару, що тим самим дозволяє підвищити конкурентоспроможність та, відповідно, розмір продажів. Багато маркетингових досліджень підтверджують це.

Здебільшого кожен товар має свою упаковку, яка захищає його під час транспортування та зберігання. Картонні упаковки набули найбільшого поширення, оскільки їх можна використовувати як для дорогих товарів, так і для порівняно дешевих. Історія картонних упаковок розпочинається ще з 1879 року, ідею їх створення запропонував Робер Гейр. В той час застосовувалась особлива технологія, відповідно до якої виробництво картонних упаковок було недорогим та надзвичайно практичним. Для цього використовувались спеціально виготовлені штампи за відповідними розмірами з утворенням рівних вигинів. Тоді ж було поєднано виготовлення упаковок та друкарський процес.

Картон є найбільш екологічним матеріалом, оскільки він виготовлений за провідними технологіями та не шкодить навколишньому середовищу. Особливу увагу варто приділити нанесенню додаткової інформації на коробки, адже якщо це зробити з врахуванням особливостей вашої фірми, ви значно збільшите кількість потенційних клієнтів.

Станом на сьогодні для виробництва упаковок може бути використано такі види картону:

• крейдований;
• некрейдований;
• целюлозний;
• литого крейдування.

Картонні коробки використовують для різноманітних задач, тому підприємства, які займаються їхнім виготовленням, щороку розширюють асортимент товарів та використовують тільки найкращі технології.

Основною перевагою картонних упаковок є те, що їх можна виготовляти різних розмірів. Вони забезпечують безпечне та зручне транспортування різноманітних товарів і їх зберігання на складських приміщеннях та використовуються як засіб маркетингової реклами, оскільки вона сприймається адекватно більшістю споживачів.

Придбати пакувальні картонні коробки ви можете у нашій компанії. У нас представлено величезний асортимент товарів, тому ви точно знайдете те, що вам потрібно. У разі якщо ви все-таки не змогли визначитися з вибором, ми можемо запропонувати виготовлення упаковок за вашим індивідуальним замовленням з нанесенням будь-якої потрібної інформації. Здійснюємо оперативну доставку замовлень, оскільки для нас важливий кожен клієнт. Будемо раді з вами співпрацювати та чекаємо на замовлення.