Майже у кожному місті є хлібопекарні, а у великих містах їх налічують навіть до декількох десятків. Така поширеність хлібопекарень зумовлена тим, що хліб є одним із основних продуктів харчування для більшості населення, тому й існує його величезне різноманіття. Для випікання цього продукту потрібне спеціальне устаткування, адже виробництво хлібобулочних виробів у промислових масштабах вимагає певних умов.

Тому слід особливу увагу звертати на можливості такого устаткування, оскільки з кожним роком обладнання стає сучаснішим та полегшує цей процес.

Хлібопекарська піч – основний вид устаткування для будь-якого хлібозаводу, оскільки саме від неї залежить результативність вашої роботи та якість готових виробів. Хлібопекарські печі відомі ще з давніх-давен, оскільки пекти хліб почали уже багато століть тому. Проте промислові печі набули найбільшого поширення за останні 100 років.

Основні етапи розвитку техніки для хлібовипікання:

— хлібопекарське обладнання було із стаціонарним висувним подом;
— з’явилися перші конвеєрні хлібопекарські печі, в яких будь-які заготовки тіста переміщувалися під час випікання у камері;
— виготовлено перші каркасні металеві печі, які мали тунельну камеру, вони надзвичайно швидко нагрівалися та були повністю автоматизованими.

Виділяють такі основні печі для випікання хліба: тунельні, багатоярусні, конвекційні, ротаційні.

Основний принцип роботи ротаційних печей полягає в тому, що продукт обертається всередині робочої камери та відбувається його обробка потоком гарячого повітря. Вони працюють від газу, електрики та мають досить тривалий експлуатаційний термін.

Конвекційна піч працює завдяки розміщеному у ній нагрівальному електричному елементу, який регулює відповідну температуру, а вмонтований конвектор дає можливість циркулювати повітрю навколо страви, яка готується.

Багатоярусні печі набули найбільш масового поширення, зокрема, у готелях, кафе, ресторанах та пекарнях. Вони мають надвичайно високу потужність, а тепло розподіляється завдяки тому, що двері виготовлено із загартованого скла, яке запобігає розсіюванню тепла.

Придбати хлібопекарське обладнання ви маєте змогу у компанії ТОВ СВ «Ефес». Наша компанія пропонує різноманітні печі, машини для замішування тіста, планетарні міксери, форми для випічки від найкращого турецького виробника. Умови оплати визначаються індивідуально з кожним клієнтом. Надаємо гарантію від виробника. Чекаємо на замовлення та будемо раді з вами співпрацювати!