У зв'язку з підвищенням попиту на будівельні матеріали люди дедалі частіше цікавляться новими, максимально якісними, вигідними та ефективними методами покриття дахів. Серед величезної кількості варіантів особливо виділяється металочерепиця з технологією покриття нітриду титану.

Металочерепиця на сьогодні є найбільш вигідним рішенням для будь-якого даху. Щодо характеристик конструкцій покрівельного покриття, то її виготовлення здійснюється шляхом штампування з якісних листів нержавіючої сталі, які пройшли процес азотування титану за температур понад 1200 градусів, в результаті чого отримують жароміцний і зносостійкий матеріал – з'єднання азоту і титану.

Металочерепиця має ряд переваг:

1) Вигідна ціна. Якщо Вас цікавить металочерепиця купити Україна, то оформити замовлення Ви можете на сайті компанії "ЛАД". Ціна залежить від обсягу придбаної продукції.
2) Тривалий експлуатаційний термін. Вона має термін служби до 50 років. Всі інші матеріали для покрівлі мають термін експлуатації 15-30 років.
3) Екологічність матеріалу (не шкодить навколишньому середовищу та здоров'ю мешканців).
4) Простий ремонт (досить просто замінити пошкоджений або зіпсований сталевий лист новим).
5) Висока вогнетривкість (витримує нагрівання до 1200 градусів).
6) Широкий температурний експлуатаційний діапазон (від -50 до +50 градусів за Цельсієм).

Звичайно, що перед тим як купувати товар, варто звернути увагу на репутацію компанії. Серед підприємств в цій галузі на ринку України лідирує компанія "ЛАД". Наша компанія займається продажем і доставкою листів нержавіючої сталі з напиленням нітрид титану для покрівлі даху і куполів за ціною виробника, з будь-яким типом поверхонь, в різній кольоровій гамі: золотій, синій, мідній. Ми маємо величезний досвід роботи, широкий асортимент, продукцію ідеальної якості, доступні ціни та надаємо на свої матеріали сертифікат відповідності до 50 років. Доставка здійснюється як по Україні, так і за кордон, а саме в Росію, Білорусь, країни СНД, Молдову, Румунію, Польщу, Болгарію, Німеччину, Італію, Ізраїль, Туреччину, Казахстан, Канаду та США. Можливий готівковий та безготівковий розрахунок, доставка власним транспортом по території Украіни або компаніями-перевізниками. За кордон – митне оформлення, доставка здійснюється також міжнародними службами.

Будь-які питання, які Вас цікавлять, завжди можна задати фахівцям компанії, написавши нам або зателефонувавши за контактними номерами. Ми завжди готові до співпраці і раді допомогти Вам!