Більшість сучасних людей у разі виникнення бажання освіжити інтер’єр у приміщенні обирає такий варіант як додаткове освітлення для картин та дзеркал. Причиною цього є невисока вартість, а також те, що не потрібно проводити капітальні ремонтні роботи. Крім того, спеціальні світлодіодні світильники нададуть вашому інтер’єру нового вигляду та неймовірного затишку. Зокрема, додаткове підсвічення картин особливо привертає увагу до її різноманітних декоративних елементів. Для дзеркал таке освітлення сприяє кращій видимості.

Зазвичай для подібних цілей обирають світлодіодні світильники, оскільки вони не нагріваються, мають тривалий експлуатаційний період та споживають небагато електроенергії.

Основні критерії, на які варто звернути увагу під час вибору освітлення:

— для яких цілей його будуть використовувати – для дзеркал чи картин;
— оптимальна яскравість освітлення – краще обирати з можливістю її регулювання;
— потрібно, щоб настінне бра вдало поєднувалось із інтер’єром приміщення. Також можливий варіант вбудованого світильника у саме дзеркало або картину.

Існує 4 основних види ламп – галогенна, люмінесцентна, світлодіодна та лампа розжарювання. Галогенна лампа відзначається надзвичайно яскравим освітленням, проте дуже нагрівається. Люмінесцентна має надзвичайно м’яке та природнє світло. Лампи розжарювання зазвичай використовують для картин ручної роботи, проте вони споживають набагато більше електроенергії. Тому при виборі освітлювального приладу потрібно зважати на його особливості.

Також існують лампи, які категорично не можна використовувати для картин (зокрема, це інфрачервоні та ультрафіолетові), оскільки молекули фарби розпадаються і полотно втрачає привабливий вигляд. Саме тому картини потрібно розташовувати так, що на них не потрапляли прямі сонячні промені.

Щодо дзеркал, то для них особливо потрібне підсвічування у тому випадку, якщо ви використовуєте його для нанесення макіяжу. Більшість візажистів вважають, що кращим є денне світло, проте застосувати це на практиці майже нереально. Тому зазвичай створюють додаткове освітлення для дзеркал за допомогою галогенних та світлодіодних ламп, позаяк вони є більш наближеними до денного світла.

Підсвічування для картин і дзеркал ви можете замовити на сайті інтернет-магазину «Elite Light». У нас представлено різноманітну освітлювальну техніку від провідних компаній Європи. Ми працюємо на ринку вже понад 10 років і за цей час встигли завоювати довіру багатьох. Гарантуємо вам відмінну якість товарів за доступною ціною. Будемо раді з вами співпрацювати та чекаємо на ваші замовлення.