Науковцями доведено, що дитина може повноцінно розвиватися лише у належному оточенні та якщо займатися із нею. Чим більше людина розвинена в дитинстві, тим ерудованішою вона буде у дорослому віці. Тож не варто нехтувати розвиваючими заняттями із Вашими малюками. Водночас не потрібно змушувати дитину читати звичайні книги, які не цікаві їй, або записувати щось у зошит. На щастя, існують повчальні книги для дітей, які дуже до вподоби усім допитливим дітям. Малята не люблять нудного навчання, тож фахівці, готуючи повчальні книги для дітей, врахували це.

Як обрати повчально-розвивальні книги? Це питання постає перед багатьма батьками, які турбуються про необхідний розвиток своєї дитини. Почнімо з того, що при виборі книги варто звернути увагу на вік, для якого вона призначена. Якщо упустити цей момент, то можна придбати книжку, з якої вже виріс Ваш малюк, або ж завдання книги будуть ще непосильними.

Для дошкільнят та наймолодших школярів пропонують книги з яскравими малюнками, де розміщені завдання для лічби або розфарбовування предметів. Також можуть бути завдання на розвиток уваги. Зокрема, дітям від трьох років іноді пропонують віднайти маленькі об'єкти на картинці, що потребує концентрації уваги, чим і стимулюється її розвиток.

Часто у школі стає видно, з якими дітками займалися вдома, а з якими ні. Тому одні можуть чемно висидіти уроки, уважно сприймаючи і відтворюючи інформацію, а інші – навпаки, бо батьки не привчали їх посидючості за допомогою спільних занять.

Купуючи різноманітну літературу для своєї дитини, Ви будете бачити, які книги подобаються дитині, а які ні. З огляду на це і варто планувати наступну покупку.

Потрібно обирати тільки якісні книги перевірених видавництв, звертати увагу на малюнки та завдання, адже якість друку картинок та завдань – це важливий фактор. Онлайн-магазин BookShop займається продажем книг як для дітей, так і для дорослих від провідних видавництв України: "Ранок", "Старий Лев" та "Crystal Book", які випускають книги тільки якісного друку.

Крім того, батькам варто контролювати відповідність змісту тексту та наведених ілюстрацій.

В асортименті магазину BookShop є література різних тематичних напрямків, зокрема книги з рухомими картинками для найменшеньких, ілюстровані енциклопедії для школярів, книги-пазли та багато іншого. Завітайте до нас та обирайте найкраще для своєї дитини. Ми проконсультуємо Вас з усіх питань та допоможемо підібрати книгу, яка неодмінно сподобається саме Вашому малюку. А ще гарантуємо швидку доставку обраного товару!