Коли бачиш повітряні кулі, одразу з'являється відчуття легкості та безтурботності. Повітряним кулькам радіють діти та дорослі. Малюкам цікаво бавитися з ними, а дорослі мимоволі самі поринають у дитинство. Дивлячись на ці різнокольорові кульки, ви, напевно, думаєте, що вони з'явилися порівняно недавно. Але це помилкове твердження. Створення цієї речі пов'язують з ім'ям лондонського професора Майкла Фарадея, який працював у Королівському Університеті. Під час експерименту він наповнив мішки каучуку газом, і вони почали підійматися. Такий факт підштовхнув інших науковців до розробки ідеї повітряної кулі, яка за час існування видозмінювалась, аж поки не отримала сучасного вигляду.

Повітряні кульки – дуже універсальна річ. Ними можна прикрасити звичайну залу, після чого вона, як із помаху чарівної палички, перетворюється на святкову. Їх приносять на День народження разом з головним подарунком. Кульки можуть стати альтернативною букету, а також прекрасно поєднуються із будь-яким рішенням до привітання.

Які ж повітряні кулі обрати?

Найпростіший варіант – класичні повітряні кулі. Вони виготовляються із латексу, мають різний колір. З них умільці виготовляють різноманітні красиві композиції: квіти, арки, найрізноманітніші візерунки.

Існує окремий вид куль, які мають спеціальну форму (серце, наприклад), на них штампуються малюнки. Кульки у формі серця доцільно використовувати для привітання на день закоханих або на весілля. Колір таких виробів найчастіше вибирають червоний та білий, вони гармонійно виглядають разом.

Можна купувати кульки, наповнені гелієм, які мають здатність підніматися вгору. Дорослі для забави вдихають гелій з кульки, після чого їхній голос на короткий час стає немов дитячий. Тоді будь-що сказане викликає сміх.

Особливої популярності набули кульки, що світяться. Це звичайні гелієві кульки, але у них поміщено світлодіоди. Ці кульки дуже ефектні і підійдуть для організації будь-якого свята. Вони абсолютно безпечні, тож можуть задіюватися у дитячих святкуваннях.

Але улюблені дитячі повітряні кульки – фольговані. Вони мають особливу форму, а що найголовніше – можуть мати зображення улюбленого персонажа вашої дитини. Крім того, вони дуже міцні і служитимуть довше за звичайні кульки. З ними свято для вашої малечі триватиме довгий час.

Не витрачайте дорогоцінний час на пошуки необхідних деталей! Придбати святкові кулі та багато іншого можна в онлайн-магазині PARTY TIME. Купуйте в один клік та отримайте замовлення прямо додому! Якісний продукт та швидка доставка – переваги нашого магазину.