Компанія МНФ Сервіс – це компанія, яка займається виготовленням шкільної форми та емблем для навчальних закладів. Шкільна форма нашого виробництва має безліч переваг. Сьогодні ми максимально доступно надамо відповіді на найпоширеніші питання, які нам задають.

Питання № 1:

— Як Ви можете показати моделі шкільної форми?

Відповідь

— Моделі ми завжди показуємо безпосередньо на батьківських зборах, при проведенні презентацій батькам, адміністраціям учбових закладів, дітям.

Питання № 2:

— Ви проводите презентацію за участю своїх моделей?

Відповідь:

— Ні, моделями виступають учні тих закладів, куди ми приїздимо. Зазвичай ми просимо підготувати 15 дітей 1-5 класів; 6-10 класів в кількості 10 дітей.

Питання № 3:

— Якщо Вам виділити учнів, які можуть показати Вашу форму, то як вони це можуть зробити?

Відповідь:

— Ми привозимо достатню кількість одягу для дітей та одягаємо всіх, хто бажає бути моделями. Зазвичай просимо, щоб з дітьми провели невелику репетицію, як виходити на сцену, в якій черзі.

Питання № 4:

— Як батьки можуть ознайомитися з якістю тканини та ціною?

Відповідь:

— Після презентації діти залишаються на сцені, де виступає наш співпрацівник, який розповідає про тканини, моделі, ціни, відповідає на питання батьків. При цьому батьки мають можливість продивитись моделі, спробувати тканину на дотик та вибрати найбільш придатний варіант для своїх дітей. 

Питання № 5:

— Якщо куплена форма на перше вересня буде малою або великою, що робити батькам?

Відповідь:

— Зазвичай батьки, вибираючи шкільну форму, беруть на два розміри більше, думаючи, що дитина до першого вересня виросте. Якщо таке трапляється – то батьки мають право замінити на модель, яка буде підходити за розміром. Головне, щоб одяг був не ношений зі збереженою етикеткою.

Питання № 6:

— Ви реалізуєте шкільну форму оптом чи можна купити одяг вроздріб?

Відповідь:

— Тільки оптом. Оптом зазвичай замовляють тоді, коли хочуть вдягти однаково весь клас чи школу, щоб усі діти були одягнені в єдину кольорову гаму. Також відправляємо замовлення, зроблені індивідуально. Для замовлення індивідуально ми повинні розуміти, яку модель хочуть замовити нам, необхідні дані: зріст, обхват грудей, талії, стегон. Ми відправляємо замовлення "Новою поштою". Батьки розраховуються після отримання шкільної форми. 

Питання № 7:

— Яку шкільну форму Ви порадите, якщо батьки хочуть ввести в нашій школі форму, яка б не була дуже дорогою?

Відповідь:

— Найдешевша шкільна форма – це жилет шитий або в'язаний, брюки й спідниця для хлопців та дівчат відповідно, краватка або «метелик», а також шеврони. Комплект для дівчаток молодших класів, наприклад, жилет та спідничка, може коштувати від 500 до 650 грн залежно від складу тканини; краватка чи «метелик» коштуватимуть від 50 до 80 грн.

Питання № 8:

— Що таке шеврон, для чого він потрібен?

Відповідь:

— Шеврони, або емблеми – це знак відрізнення учбового закладу, який ми прошиваємо за ескізами, наданим нам учбовим закладом. Форма шеврона може бути круглою, квадратною, трикутною, п’ятикутною. Ціна шевронів завжди залежить від товщини та щільності вишивки. Зазвичай ми стараємось зробити щільність вишивки насиченою, ціна її не перевищує 25 гривень.

Питання № 9:

— Яка мінімальна кількість замовлення шевронів?

Відповідь:

— Нам зручно шити шеврони в кількості від 100 штук.

Питання № 10:

— Чим відрізняється сукні шкільні на останній дзвоник між собою?

Відповідь:

— Є сукні з коротким рукавом, які зазвичай купують, щоб носити в теплу пору року, тут використовується легка тканина. Сукня з довгим рукавом прошивається для охочих носити її в холодну погоду, там використовується більш щільна та товста тканина, в склад якої входять натуральні волокна: вовна та віскоза.

Питання № 11:

— Яка ціна сукні 44 розміру для випускниці на останній дзвоник?

Відповідь:

— Ціна сукні 44 розміру (обхват грудей 88 см) з легкої тканини – 280 гривень. Ціна білого фартуха з мереживом цього ж розміру – 190 гривень. 

Питання № 12:

— Чи можна замовити шкільну форму радянського зразка на дівчинку першого класу?

Відповідь:

— Так, ми приймаємо замовлення як колективні, так і індивідуальні. Якщо першокласниця, наприклад, має ріст 122 см і обхват грудей 60 см, то ціна сукні з коротким рукавом буде 230 гривень, з довгим рукавом – 300 гривень, фартух білий або чорний – 150 гривень. Якщо розміри більші, то і ціна буде більшою.

Питання № 13:

— Якщо ми з Херсонського регіону, чи можемо замовити сукню синього кольору на випускницю?

Відповідь:

— Сукню синього кольору з коротким рукавом можна замовити, наприклад, 42 розміру за ціною 280 гривень, а фартух білий за ціною 190 гривень. Якщо Ви захочете замовити сукню з довгим рукавом з кращого матеріалу, вона буде коштувати 350 гривень.

Питання № 14:

— Яка ціна фартуха чорного та білого на дівчинку четвертого класу?

Відповідь:

— Складно вгадати розмір, знаючи тільки клас. Якщо зріст дитини 134 см – ціна на фартух буде 160 грн, як білого, так і чорного кольору. Якщо зріст дівчини 146 см – ціна фартуха 180 грн, як чорного, так і білого.

Питання № 15:

— У нас 12 дівчат, і всі хочуть мати однакові сукні та фартухи, як зробити замовлення?

Відповідь:

— Можете відправити лист на електронну пошту vladimir7300@ukr.net або замовити за телефоном в робочий час 0983957972, 0962117139. В замовленні повинні бути прізвище, ім'я дитини, зріст та обхват грудей. Якщо дитина має нестандартні розміри (має зайву вагу чи високий зріст), нам необхідно додатково знати обхват талії й стегон. Ми прошиваємо виріб за Вашими розмірами та відправляємо накладним платежем на вказану Вами адресу "Новою Поштою" або "Укрпоштою".

Питання № 16:

— Як бути, якщо з колективного замовлення шкільної форми радянського зразка не всім дівчатам підійшла форма по розміру?

Відповідь:

— Зв'язуєтесь з нами, підтверджуєте розміри, які були Вами надані, встановлюємо причину невідповідності розмірів, ми повертаємо (міняємо) плаття чи фартух на більший або менший розмір. Якщо розміри були Вами вказані неправильні, то поштові послуги – за кошт замовника, якщо була допущена помилка нашими працівниками – за наш кошт.

Питання № 17:

— Чи можна індивідуально пошити форму, яку носили бабусі, сукню та фартух за наданими ескізами або фотографіями?

Відповідь:

— Зазвичай ми пропонуємо свої моделі, які є на сайті, але якщо Ви хочете замовити свою форму, то замовлення повинне бути кількістю не менше 15 одиниць. Замовити його треба заздалегідь, до 01.04, тоді ми зможемо розробити такі моделі і пошити Вам.

Питання № 18:

— Ми в минулому році купили комплект сукні з коротким рукавом (для літа) і з довгим (для зими) та фартухи білий і чорний. На сьогодні плаття з коротким рукавом мале, чи можемо ми замовити плаття більшого розміру та що робити з тим, що мале?

Відповідь:

— Малу сукню можна продати або відрізати рукави, у Вас буде два плаття з коротким рукавом або з рукавом три четверті. Плаття більшого розміру можемо пошити та відправити.

Завітайте на наш сайт – там Ви зможете детальніше ознайомитися з нашим асортиментом та послугами, які ми надаємо. Працюємо по всій Україні.