Всі ми народжуємося, живемо, робимо важливі справи. А згодом життя проходить, і ми постаріємо та відійдемо в кращий світ. На жаль, неможливо змінити життєвий цикл. Кожен хоче, щоб близька нам людина відчувала себе комфортно навіть на небесах, а пам'ять про неї жила вічно. Для цього й придумали пам'ятники, адже в них живе шматочок душі померлої людини. Підібрати пам'ятник, завдяки якому короткочасна пам'ять перетвориться на вічну, – справа не з простих.

Як же правильно вибрати пам'ятник?

Насамперед важливо визначитись з матеріалом, з якого буде виготовлено пам'ятник. Компанія "Котула" пропонує пам'ятники з габро, граніт-полімеру, кварциту та граніту. Матеріал особливо важливий в умовах нашого клімату. Він повинен бути витривалим, таким, для якого не страшні великі перепади температур, сильні вітри і часті атмосферні опади. Найбільш оптимальним рішенням на сьогодні є  пам'ятник з граніту.

Різновидів граніту існує настільки багато, що легко можна заплутатися в різноманітті цього природного матеріалу. Однак, вибираючи пам'ятник на могилу, потрібно враховувати не тільки цю особливість граніту, а й інші його характеристики.

Переваги граніту видно навіть неозброєним оком. Пам'ятники на могилу з граніту помітні здалеку: вони виглядають монументально і грунтовно. До того ж це довговічна гірська порода, яка стійко переносить примхи погоди. Якщо ми подивимося на пам'ятники, які простояли 5 і більше років, то можемо помітити, що вони втрачають блиск, стають тьмяними, а портрети і написи важко розрізнити. Але це не про пам'ятник з граніту. Ви можете бути впевнені, що обраний вами пам'ятник на могилу з граніту прослужить десятиліття, при цьому не втративши привабливого зовнішнього вигляду.

Гравірування гранітного надгробка не боїться часу, як і сам мінерал. Вироблене в компанії "Котула" з використанням найсучаснішого обладнання, гравірування на граніті і через багато років передасть все, що ви хотіли від душі висловити на могилі рідної людини.

Також варто зазначити, що надгробок з граніту не вимагає якогось особливого ретельного догляду. Для того щоб очистити гранітний пам'ятник від природних забруднень, досить помити його мильною водою.

Багато клієнтів, незважаючи на чималу вартість такого виробу, все-таки вважають за краще замовити гранітні пам'ятники на могилу – здебільшого через переваги і естетику дизайну. Наша компанія працює у Волинській, Тернопільській, Івано-Франківській та Львівській областях. Ціна договірна. ЇЇ уточнити Ви можете у нашого менеджера-консультанта за телефоном, вказаним на сайті.

Не шукайте альтернатив. Ми – майстри своєї справи. Пропонуємо переконатись в цьому особисто!