Машинна вишивка на одязі на сьогодні – це не лише спосіб привернути увагу до тієї чи іншої торгової марки чи бренду, але й відмінний спосіб, за допомогою якого можна зробити свій одяг ексклюзивним, оригінальним та стильним! Також за допомогою нашивок та шевронів можна освіжити старий одяг – дати йому "друге життя" та без перебільшень перетворити його на ультрамодну річ!

Нині послугами комп’ютерної машинної вишивки користуються не лише компанії чи фірми, яким потрібно нанести торгову марку, фірмовий знак чи логотип, але й звичайні люди, які бажають зробити свій одяг ексклюзивним. Зокрема, за допомогою надпису чи малюнку будь-яку річ можна зробити креативною та особливою. Багато дизайнерів світу у своїх колекціях використовують саме вишивку. То чому б і нам не стати модними та креативними у такий спосіб?

Машинна вишивка має безліч переваг, серед яких висока якість, довговічність, стійкість до вигорання та прання, ексклюзивність, оперативне виготовлення та, звичайно, приємна ціна. Якщо ж говорити про ціну, то вона буває різною – усе залежить від складності малюнку, необхідних матеріалів, які витрачаються на його створення, та обсягів замовлення.

Серед сучасної молоді популярно прикрашати свій одяг різними нашивками, надписами, малюнками та значками, які робляться методом машинної вишивки, або ж вишивкою ручної роботи. Зображення при цьому можуть бути найрізноманітніші – від іменних нашивок до зображень улюблених персонажів. Найчастіше у такий спосіб прикрашають кепки, бейсболки, футболки, теніски, сорочки, майки, топи, толстовки, світшоти, куртки (шкіряні та джинсові), плащі, комбінезони, вітровки.

Замовити послуги машинної вишивки Ви можете у нашому ательє! Замовляючи продукцію у нас, Ви матимете ряд значних переваг:

1. Ми можемо виготовити нашивку, шеврон, емблему чи логотип за Вашими ескізами або можемо допомогти розробити ескіз з урахуванням усіх побажань замовника.

2. Ми пропонуємо широкий вибір кольорів для вишивок.

3. Нашивки можуть виконуватися на будь-якому матеріалі. Працюємо як з готовими виробами, так і з викройками.

4. У своїй роботі ми використовуємо сучасне обладнання, яке не лише дозволяє деталізовано відобразити потрібний малюнок, але й робить вишивку акуратною та міцною.

5. Якість вишивки, виготовленої у такий спосіб, є дуже високою, а візерунок, який нашивається, є міцним та стійким до вигорання чи частого прання.

6. Оперативність виконання Ваших замовлень незалежно від обсягів.

7. Також у нас Ви можете отримати розрахунок вартості замовлення. Для цього залиште заявку на нашому сайті, і протягом 2 годин ми здійснимо підрахунок точної суми для Вашого замовлення.

Тож якщо Ви хочете прикрасити свій одяг оригінальним малюнком чи надписом – звертайтесь до нашого ательє! Замовлення приймаємо по Україні. Замовити нашивки на одяг Ви можете, залишивши заявку або зателефонувавши до нас за контактними номерами, що вказані на нашому сайті.

Ми допоможемо Вам стати модними та оригінальними!