Сучасні дизайнери знайшли у нержавіючій сталі можливості для реалізації своїх ідей. І коли дизайнер інтер'єру ставить перед собою завдання розробки, наприклад, сходових огорож або перил, то у виборі матеріалу він найчастіше зупиняється саме на нержавіючій сталі.

Сходові огородження і перила – зовсім не примха архітектора, це життєво важлива для нас деталь сходів, оскільки підйом по висотних сходах несе в собі небезпеку травми.

Сьогодні ж огородження з нержавіючої сталі застосовуються для облаштування приватних будинків, торгових та розважальних комплексів, державних і комерційних установ. Сходові огородження з нержавіючої сталі стали відмінним рішенням в індивідуальному та промисловому будівництві. Вони поєднують функціональність і естетику. В новій архітектурі використання конструкцій з нержавіючої сталі стало ознакою стилю, адже перила і сходові огородження з нержавіючої сталі створюють неповторний стиль у будь-якому інтер'єрі, підкреслюючи і прикрашаючи його.

Компанія "Душка" пропонує Вам замовити сходові огородження з нержавіючої сталі. Ми займаємося виробництвом виробів з нержавіючої сталі, зокрема, й виготовленням сходових огороджень з нержавіючої сталі під замовлення різних форм і розмірів за вашими малюнками і ескізами. Вироби з нержавійки мають попит серед покупців, адже вони мають високу стійкість до корозії та багатьох агресивних сполук; високий термін експлуатації – понад 20 років; протягом усього періоду використання не вимагають фарбування та зберігають свій первинний зовнішній вигляд.

Ми здійснюємо контроль якості в процесі виробництва і монтажу конструкції або виробу з металу. Нашою головною особливістю є висококваліфіковані працівники, а саме їх здатність грамотно виготовити металоконструкції незалежно від рівня складності. Ми готові виконати як стандартний типовий проект, так і індивідуальний.

Ціна є досить оптимальною та доступною. Кваліфікований персонал та командний підхід до участі в роботі дозволяє нам брати участь у масштабних проектах. 

Доставка здійснюється за умови 50 % передоплати у будь-яку точку України компаніями-перевізниками. У разі виникнення питань рекомендуємо звернутись за телефоном до нашого менеджера-консультанта. Не шукайте аналогів. Ми – майстри своєї справи, тому й допоможемо зробити правильний вибір не лише на користь безпеки сходової конструкції, але й у векторі її естетичного вигляду. Дизайнери компанії завжди готові запропонувати цікаві моделі, нестандартні форми огороджень, перил і поручнів та їх стильні комплектуючі. При виконанні врахуємо всі Ваші побажання.