Виробництво пива в наші дні є одним з найбільш вигідних видів бізнесу. Це і зрозуміло, в усьому світі пінистий слабоалкогольний напій давно став символом відпочинку, дружнього спілкування, приємної розмови за столом або на пікніку. Рівень продажів його зростає рік від року, збільшується число різновидів. Як стверджують фахівці, в світі існує близько 200 видів і понад 20 000 сортів пива. Пиво - це продукт мрії для фантазій творця-пивовара і бізнесмена. Можна використовувати різні способи бродіння, вихідна сировина, вводити всілякі добавки, і в підсумку отримувати унікальні за смаком напої, які обов'язково знайдуть своїх шанувальників, приносячи високий прибуток виробника обладнання. І хоча пиво буває різним, без необхідного обладнання виготовляти його в промислових обсягах неможливо.

ПРИСТРІЙ ЦКТ

Основою будь-якого сучасного пивоварного виробництва є циліндро-конічний танк на стійках - закрита ємність, виконана з нержавіючої сталі, в формі конуса з кутом нахилу 55-75 градусів внизу і циліндра у верхній частині. Саме там відбувається процес зброджування пивного сусла, його дображивание і перетворення в власне пиво. Це пристрій може комплектуватися сорочкою охолодження для підтримки потрібної температури, кришкою з ревізійним люком, мірним рівнем, спеціальними патрубками для мийки і зливу залишків дріжджів і виведення що утворюється при бродінні зайвого газу (СО2), захисним вакуумним клапаном. Автоматична система регулювання і підтримки рівня тиску всередині танка, датчики контролю температури, CIP-установка ємності встановлюється на більш досконалі танки призначені для промислового виробництва пива.

ПРИНЦИП РОБОТИ ТА ОСОБЛИВОСТІ

Промислові ЦКТ характеризується розмірами циліндра, кутом нахилу конуса і співвідношенням ширини і висоти. Головне завдання - це мінімізація енерговитрат при максимальній оптимізації процесу бродіння в загальному виробничому процесі. Для великих пивоварних заводів циклічність і безперервність виробництва, є важливим фактором, а так як саме кількість ЦКТ (ємнісний парк) впливає на темпи виробництва пива, необхідно чітко визначиться з комплектацією ємнісного обладнання. Немає сенсу повторювати, що є 2 основних або базових типу пива, що відрізняються лише способом бродіння - це лагер і ель. Як правило, не будемо враховувати тисячі різних рецептів, лагеру потрібно в 2 рази більше часу для бродіння і доброджування ніж елю, відповідно і ємностей з нержавіючої сталі для виготовлення лагера потрібно в 2 рази більше.

ЧИ МОЖНА ПРИСКОРИТИ ЦИКЛ ВИРОБНИЦТВА ПИВА?

Звісно. Швидкість дозрівання пива, безпосередньо залежить від швидкості утворення в ньому CO2, а на швидкість формування вуглекислого газу впливає збільшення природного тиску стовпа пива. Але є є ряд умов для щодо стандартних пропорцій ЦКТ (висота: ширина = 2: 1 або 2,5: 1) - для запуску процесу прискореного виділення СО2 потрібен мінімальний обсяг 200 - 250 літрів. відмінну ефективність показують ємності від 1400 літрів. Сучасні великі пивзаводи можуть використовувати циліндро-конічні танки з нержавіючої сталі об'ємом від 1000 до 3500 гектолітрів (1 гектолітрів = 100 літрам) і нескінченно збільшувати розмір не можливо, з огляду на те що розмір ЦКТ повинен бути кратним обсягом сусловарочному котла. Оптимальний час наповнення 10 - 12 годин, в такому проміжку різні сусло різних варок буде досить однорідним і процес бродіння стартує майже одночасно. З огляду на пропорції і висоту стовпа сусла, замовляти ЦКТ висотою понад 35 метрів безглуздо, так як надмірний тиск починає не прискорити, а навпаки - уповільнює процес виділення CO2. При конструюванні обов'язково враховується, що до 20% загального обсягу танка піде під піну.

Особливо важливим, як з технологічної так і з економічної точки зору бути дотримання всіх температурних режимів в процесі бродіння. Ви повинні знати, що холодильне обладнання споживає найбільшу кількість електроенергії у всьому процесі виробництва пива. Для підтримки оптимальної циркуляції молодого пива і уникнення температурного шоку дріжджів, використовують кілька сорочок охолодження на різній висоті з регульованими індивідуальними температурними режимами, які повністю автоматизовані і настроюються індивідуально виходячи з рецептури. Охолоджуюча сорочка розташовується по зовнішньому радіусу танка і чим більше діаметр танка по відношенню до його висоті тим більше енергії і часу піде на відведення необхідної кількості тепла. Наші конструктори допоможуть вибрати оптимальний варіант.

При необхідності, наприклад: Ви вирішите винести частину ЦКТ за межі основних приміщень підприємства на вулицю, ми обладнаємо танки надійної теплоізоляцією. Теплоізольовані ємності з нержавіючої сталі для пива - надійно захищені від будь-яких зовнішніх впливів, плюс збільшують ефективність процесу охолодження і мінімізують енерго втрати. Установки автоматичної мийки CIP - невід'ємна частина промислових ЦКТ, для мініпівоварен ця опція не обов'язкова.

ПЕРЕВАГИ

ЦКТ з нержавіючої сталі мають незаперечні переваги, як для великих і середніх пивзаводів так і для невеликих пивоварень або мініпівоварен, а саме:

● 1. Процес бродіння сусла потім дображивание, коксування, дозрівання пива можна проводити в одному ЦКТ. Це мінімізує ризик зараження дріжджів і як результат впливає на підвищення якості пива.

● 2. Завдяки тиску пивного стовпа, процес відбувається швидше, ніж в звичайних чанах, що значно знижує собівартість кінцевого продукту. Плюс досягається ефект мінімальної втрати гірких речовин (всього 10%) і максимального насичення пива вуглекислим газом.

● 3. Осад з ЦКТ видаляється повністю, без залишку білка і дріжджів на дні, які надають пиву неприємний присмак. Після ємність можна просто промити і використовувати далі навіть для інших сортів пива.

● 4. Заповнення танка суслом відбувається швидко. Тому температура сусла і його щільність однакові по всьому обсягом. Це теж позитивно позначається на кінцевому результаті.

● 5. Охолоджуючі сорочки дозволяють індивідуально регулювати ступінь охолодження рідини на кожному рівні ЦКТ, дозволяючи молодому пиву інтенсивно циркулювати всередині танка.

● 6. Весь процес виробництва контролюється автоматично, що знижує витрати на персонал.

● 7. ЦКТ енергоеффектівен і дає можливість скоротити витрати електроенергії, а це в свою чергу знижує кінцеву собівартість виробленої продукції.

● 8. Мінімальна вплив на навколишнє середовище, що не забруднять навколишнє середовище, що в наш час дуже важливо.

Наша компанія виробляємо ЦКТ (циліндро-конічний танк), лагер і інше ємнісне обладнання з нержавіючої сталі від 50 до 10000 л, для виробництва пива, продуктів бродіння і доброджування. Основою будь-якого сучасного пивоварного виробництва є циліндро-конічний танк на стійках - закрита ємність, виконана з нержавіючої сталі, в формі конуса з кутом нахилу 55-75 градусів внизу і циліндра у верхній частині. Саме там відбувається процес зброджування пивного сусла, його дображивание і перетворення в власне пиво.

ЦКТ з нержавіючої сталі мають незаперечні переваги, як для великих і середніх пивзаводів так і для невеликих пивоварень або міні пивоварень, а саме:

1. Процес бродіння сусла потім дображивание, коксування, дозрівання пива можна проводити в одному ЦКТ. Це мінімізує ризик зараження дріжджів і як результат впливає на підвищення якості пива.

2. Завдяки тиску пивного стовпа, процес відбувається швидше, ніж в звичайних чанах, що значно знижує собівартість кінцевого продукту. Плюс досягається ефект мінімальної втрати гірких речовин (всього 10%) і максимального насичення пива вуглекислим газом.

3. Осад з ЦКТ видаляється повністю, без залишку білка і дріжджів на дні, які надають пиву неприємний присмак. Після ємність можна просто промити і використовувати далі навіть для інших сортів пива.

4. Заповнення танка суслом відбувається швидко. Тому температура сусла і його щільність однакові по всьому об'єму. Це теж позитивно позначається на кінцевому результаті.

5. Охолодження сорочки дозволяють індивідуально регулювати ступінь охолодження рідини на кожному рівні ЦКТ, дозволяючи молодому пиву інтенсивно циркулювати всередині танка.

6. Весь процес виробництва контролюється автоматично, що знижує витрати на персонал.

7. ЦКТ енергоеффектівен і дає можливість скоротити витрати електроенергії, а це в свою чергу знижує кінцеву собівартість виробленої продукції.

8. Мінімальна вплив на навколишнє середовище, що не забруднять навколишнє середовище, що в наш час дуже важливо. Ми працюємо з гарантією, якісно, враховуючи всі побажання клієнтів. Можливі індивідуальні доповнення за кресленнями замовника.

Детальніше https://www.dushka-ua.com/ckt__trashed/