Сучасний магазин, супермаркет або крамницю складно уявити без належної системи безпеки торгового залу, що забезпечує стабільність продажів і запобігає виникненню непередбачених ситуацій. Професійно підібране торгове обладнання для продуктових магазинів – один з найважливіших компонентів успішної стратегії високих продажів у магазинах різних типів і напрямків.

Обладнання для магазину, супермаркету або крамниці грає в процесі продажів ключову роль, оскільки виконує кілька важливих функцій одночасно. Проблему максимально ефективного розміщення продукції в залі можна вирішити, використовуючи торгові стелажі. Викладення товарів на них не тільки забезпечує чудову оглядовість і створює логічно структуровану систему їх знаходження для покупця, але і дозволяє постійно контролювати їх наявність, оперативно реагуючи на зростання або падіння популярності окремих асортиментних позицій. Купівельні візки та кошики своєю чергою значно спростять переміщення товарів у межах магазину. Крім того, маркетологами давно доведено позитивний вплив їх використання на збільшення розміру середньої покупки.

Де ж можна купити якісне торговельне обладнання для продуктових магазинів?

Сайт компанії "Душка" – сучасний і зручний сервіс для того, щоб ознайомитися, вибрати, скомплектувати, порахувати і купити торгове обладнання для продуктових магазинів онлайн і на замовлення. Тут ви можете знайти буквально все, що необхідне для реалізації продукції в вашому торговому приміщенні. Представлені в нашому каталозі якісні протикрадіжні системи створять надійний захист магазину від можливих протиправних дій.

Ми пропонуємо обладнання для магазинів за розумною ціною і гарантуємо якість, що відповідає всім європейським стандартам. Виробництво якісного і сучасного торгового обладнання дозволяє нашій компанії запропонувати клієнтам рішення для організації достойного представлення товарів, підвищення якості обслуговування покупців, організації чіткої системи розрахунку і контролю продажів. Розміщений на нашому сайті каталог представляє  спектр необхідного обладнання і для супермаркету, і для невеликої крамниці, поєднуючи високу якість всіх елементів і невелику ціну.

Доставка товарів здійснюється в будь-яку точку України компаніями перевізниками за умови 50 % передоплати. На товари діє гарантія – 12 місяців, а на деяку продукцію з нержавіючої сталі – 5 років. У разі виникнення питань рекомендуємо звернутись до нашого менеджера-консультанта за номером, вказаним на сайті.