Вибрати дійсно якісне устаткування для будь-якої автомайстерні – справа не з простих. Здійснюючи вибір, потрібно звертати увагу на такі основні критерії, як ціна, якість, популярність, виробник. Устаткування для СТО значно полегшує роботу його працівникам.

Станом на сьогодні, вибираючи необхідне устаткування, потрібно бути дуже уважним, бо існує багато виробників, у кожного з яких ціна є різною. Також відрізняються терміни гарантійного обслуговування та постачання.

Основне завдання будь-якої автомайстерні – максимізація прибутку та здійснення швидких ремонтних робіт. З кожним роком виробники обладнання для автосервісів удосконалюють процес виробництва та використовують кращі матеріали. Тим самим вдосконалюється власне готове устаткування – воно стає більш надійним та зручним у роботі. Саме завдяки новітнім технологіям можна виготовити те, про що раніше навіть не можна було і подумати, наприклад, комп'ютерне оброблення даних для шиномонтажного устаткування.

З кожним роком зростає кількість автомобільних майстерень, що створює більш жорстку конкуренцію між ними та боротьбу за потенційних клієнтів. Проте переважна більшість автовласників звертають увагу на устаткування, яке є у майстерні, оскільки від цього залежить швидкість та якість виконаних робіт. Шиномонтажне устаткування є одним із найбільш популярних, а саме весною та осінню. Обираючи шиномонтажний стенд, необхідно визначитися, наскільки часто його будуть використовувати. Для великої автомайстерні з надзвичайно потужним навантаженням найбільш доцільним було б обрати автоматичний стенд, для невеликого сервісу буде достатньою наявність напіватомата. Швидкість виконання завдань буде різною.

Автоматичні шиномонтажні стенди оснащені пневмоприводом, тому всі дії виконуються оператором або у строгій послідовності, яка є запрограмованою. Завдяки цьому значно заощаджується час на виконання завдань. Недоліком є висока вартість та досить складна конструкція.

Управління напівавтоматичними стендами здійснюється вручну, це більш тривалий та трудомісткий процес, проте саме обладнання є компактнішим та підходить для невеликих СТО. Більшість працівників на власному досвіді переконалися, що напівавтомати є більш простими у використанні, а типові неполадки можна усунути власноруч.

Гаражне обладнання для автосервісу ви можете замовити у інтернет-магазині "Автостар" за оптимальною ціною. Наша компанія є одним із провідних виробників устаткування для автосервісів. Ми надаємо гарантійне обслуговування терміном від 6 місяців до 2 років залежно від виду устаткування. Впевнені, що ви залишитесь задоволеними нашою співпрацею. Чекаємо на замовлення!