Кремній – один з найважливіших макроелементів, адже в організмі людини бере участь у формуванні сполучної і епітеліальної тканин, сприяє росту волосся і нігтів, стимулює фагоцитоз, необхідний для підтримки еластичності артерій і важливий в профілактиці серцево-судинних захворювань. Перешкоджає негативному впливу алюмінію на організм, стимулює діяльність імунної системи і уповільнює процеси старіння в тканинах. Основна роль цього мікроелемента в організмі людини – надавати силу і пружність зв'язкам, сухожиллям, кістковій тканині.

Виникнення патологічних процесів, зокрема раку, атеросклерозу, туберкульозу, діабету, зоба, деяких дерматитів, каменів в сечовивідних шляхах, часто пов'язане з порушенням обміну в організмі з'єднань кремнію. Також потрібно зазначити, що при будь-якій хронічній та гострій патології потреба в кремнії збільшується, і підвищений прийом цього елемента веде до поліпшення самопочуття, допомагає організму впоратися з хворобою. Він показаний і здоровим людям для профілактики і підтримки здоров'я нігтів, шкіри і волосся. Серед перших ознак і симптомів нестачі кремнію: зниження еластичності судин (що призводить до прискорення процесів старіння), карієс і пародонтоз, ламкість нігтів і випадання волосся, часте підвищення артеріального тиску, погіршення роботи нервової системи та головного мозку, часті вірусні і простудні захворювання.

Добре, якщо раціон харчування сприяє надходженню цього елемента, але це не завжди так. Тим більше, коли вже є нестача кремнію або складне хронічне захворювання, онкопатологія. Тоді необхідно вжити заходів щодо його поповнення. Потрібно відзначити, що форма нано розчину кремнію є найкращим вирішенням цієї проблеми. Вона повністю і дуже швидко засвоюється організмом, сприяє швидкому відновленню.

Лікар-фунготерапевт Маркіна Н. А.

Купити Кремній можна за посиланням: https://fungodoctor.ub.ua/ru/goods/view/17742331/all/kremniy.

Повний перелік продукції на основі мінералів: https://fungodoctor.ub.ua/ru/goods/na-osnove-mineralov-163936.