Кожен підприємець, який вирішив посадити ягоди, знає, що для того, аби отримати плід, необхідно гарно дбати про розвиток кущів. Ми знаємо альтернативний варіант, який допоможе Вам без високих затрат енергії, сили та часу вдосталь забезпечити себе надзвичайно корисними компотами та варенням або ж відкрити власний бізнес з продажу ягід малини.

Надзвичайно популярною серед садівників стала малина, завезена до нас із Польщі, – "Полана". Дехто її називає диво-сортом, адже вона має дуже привабливий і апетитний вигляд, великі ягоди просто обліплюють гілки під час сезону дозрівання.

Великою перевагою цього сорту є те, що вона не боїться холодів, тому можете не хвилюватись через стрімкі перепади температур, які часто позначаються на інших сортах. Крім того, плоди "Полани" Ви збиратимете тривалий час, адже вона плодоносить два рази на рік. Ягоди цього сорту з'являються на початку літа, а нові і нові достигають аж до холодної осені. Саме цей сорт дозволяє без особливих затрат отримати максимальний прибуток.

Важливим фактором впливу на якість плодоносу цієї малини є грунт із рівнем його поживності. Якщо земля глиниста, то не доводиться розраховувати на подвійне плодоношення. Тому перед висадкою добре обміркуйте, де її посадити найкраще.

Ще однією перевагою сорту "Полана" є її стійкість до шкідників, що звільняє Вас від кропіння малини хімікатами, а це зі свого боку дає змогу отримати екологічно чистий продукт, який так цінується на ринку сьогодні.

Висадку малини краще робити восени. Грунт бажано наситити поживними речовинами, які підтримуватимуть здоров'я та розвиток рослини. Не рекомендується підживлювати землю свіжим гноєм, адже це може стати причиною виникнення захворювання саджанця.

Якість урожаю безпосередньо залежить від саджанців. Якщо вони будуть неякісними, то є ймовірність, що вони не приймуться, а Ваше поле буде рідко висаджене. Тому передусім варто подумати про те, де купити здорові саджанці.

ФГ "Білий Сад" має гарну репутацію, співпрацює із провідними компаніями Польщі, Голландії, Німеччини. Якісна Полана малина продається саме тут!

Варто також знати, що малина дає хороший урожай тільки за три роки. Але якщо це сортова малина "Полана", то три роки – це ніщо порівняно з урожаєм, який Ви збиратимете потім. Єдине, що потрібно від Вас, – це регулярний полив, обрізання гілля та підживлення  ґрунту. Полана малина – Ваше успішне садівництво!

Не ризикуйте, замовляйте у підприємствах, що мають досвід у цій справі! ФГ "Білий Сад" – Ваш найкращий вибір!