Якщо справа доходить до купівлі садженців, то хочеться обрати найкраще, аби праця не була марною, а приносила належний результат. Спробуємо розібратися, з якими видами смородини мати справу найкраще.

Різні сорти смородини мають свої особливості як у догляді, так і за смаковими ознаками. Визначитись з якимось одним дуже тяжко. Тому найкраще обрати по кілька кущів із найсолодших сортів та висадити їх. Доглянувши їх та скуштувавши, Ви із впевненістю зможете сказати, який до смаку найбільше. Навіть якщо Ви хочете засадити велику плантацію, все ж краще проекспериментувати із різними сортами. Так Ви побачите, який краще плодоноситиме саме на Вашій ділянці, адже якість грунту – це запорука успішного садівництва. Варто орієнтуватися на географічні ознаки, тобто у якому регіоні буде проводитись висадка. Адже не всі сорти можуть повноцінно плодоносити в сирому кліматі.

Розглянемо найбільш популярні сорти червоної смородини.

Сорт раннього дозрівання "Святкова". Це новий сорт ягід, для якого характерні соковитість м'якоті та приємний солодкий смак. Довго зберігаються у свіжому вигляді, добре піддаються заморожуванню.

Варіантом, який стійкий до холодного клімату, є «Йонкер ван Тетс». Смак смородини солодкий, з кислуватими відтінками. Цей сорт вважається десертним. Вид належить до середнього терміну плодоношення. Завезений до нас із Голландії. Вже понад двадцять років тому був внесений до Держреєстру селекційних досягнень. Цей сорт перевірений часом. Великою перевагою, окрім чудового смаку, є стійкість цього сорту до шкідників.

Середньостиглий сорт "Троїцька" особливий. Адже він відрізняється стабільною врожайністю, високою холодостійкістю, посухостійкістю, стійкістю до грибних хвороб, невибагливістю до умов вирощування, відмінною товарністю ягід, високою транспортабельністю.

Ще одним виправдано популярним сортом є "Ролан". Він вирізняється великою плідністю, чим приваблює усіх садівників. Ягоди мають яскравий привабливий червоний колір, на смак кислувато-солодкі. Належить до пізнього періоду плодоношення. Також вирізняється стійкістю до захворювань.

Це не усі сорти, які мають велику популярність та позитивні відгуки. Їх повний асортимент можна переглянути на сайті ФГ "Білий Сад".

Червона смородина кращі сорти можна придбати там же. Менеджери компанії проконсультують з питань придбання та висадки саджанців. Звернутися за допомогою можна онлайн, написавши продавцю або зателефонувавши за вказаним контактним номером.