Смачний та надзвичайно корисний мед любить чи не кожен. Проте доволі часто недобросовісні виробники здійснюють фальсифікацію меду, адже справжній натуральний мед з пасіки – досить дороге задоволення. Тому часто трапляються випадки, коли штучний мед маскують під натуральний.

Багато хто задається питанням: звідки у меді антибіотики? Все просто: для захисту бджіл від різноманітних шкідливих бактерій часто їм згодовують антибіотики. Як наслідок, готовий продукт буде містити ці сполуки досить тривалий період часу – до 3 років. Для людини це вкрай небезпечно, адже можуть виникнути різноманітні розлади травлення та алергічні реакції. Як відомо, антибіотики мають властивість пригнічувати як корисну, так і шкідливу мікрофлору. Тому у разі, якщо вам буде дійсно потрібен прийом антибіотиків, ваш організм може вже не реагувати на них, оскільки вже звик.

Більшість із нас, купуючи мед, сумнівається у його якості та змушений довіряти продавцю або вже після придбання перевіряти його з використанням народних методів. Проте найправильнішим рішенням буде придбати аналізатор і бути на 100 % впевненим у його якості.

Перевірку меду на вміст різноманітних антибіотиків почали робити у Франції та Німеччині для того, щоб виявити фальсифікат китайського виробництва, оскільки відбувалися його величезні поставки. Вартість такого меду була значно нижчою, тим самим ремесло місцевих бджолярів було під загрозою. Тоді тести виявили велику кількість антибіотиків у всіх зразках і було заборонено завозити китайський мед.

Більшість спеціалістів, які знають про всі підміни, які можна зустріти у сучасному продукті бджільництва – медові, радять купувати його тільки у перевірених виробників, адже справжні бджолярі мають відмінну репутацію та настільки люблять свою справу, що не вважають за доцільне додавати різні додаткові компоненти або захищати бджіл від бактерій за допомогою антибіотиків. Тим паче, що за допомогою сучасного устаткування виявити фальсифікат – і тим самим зруйнувати багатолітню довіру власних клієнтів – досить просто.

Придбати прилад для перевірки меду на антибіотики ви маєте можливість у нашій компанії. Ми пропонуємо обладнання тільки найкращих виробників. Приймаємо замовлення по всій території України. Надаємо гарантійне обслуговування терміном до 1 року. Здійснюємо доставку замовлень зручними для вас транспортними компаніями. Ми є ексклюзивним представником багатьох світових лідерів з виробництва якісного обладнання. Будемо раді з вами співпрацювати та чекаємо на замовлення.