Для повного оснащення гінекологічного кабінету Вам знадобиться якісний кольпоскоп. Цей прилад допомагає здійснити обстеження шийки матки, піхви та вульви. Завдяки приладу можна здійснити плановий та післяпологовий огляд стану статевих органів, виявити передракове та ракове захворювання, а також інші серйозні проблеми, які потребують лікування, а іноді і хірургічного втручання. У чому ж полягає принцип роботи приладу та яку будову він має – розглянемо далі детальніше.

Принцип роботи кольпоскопів визначається його видом та будовою. Завдяки оптичним інструментам та правильному освітленню можна забезпечити більшу ділянку для обстеження органів, що безпосередньо впливає на діагноз та подальше лікування. Отже, розглянемо особливості будови кольпоскопів та призначення того чи іншого елементу приладу.

1. Бінокулярна оптика дозволяє отримати об’ємне зображення ділянки, що досліджується. Це впливає на точність встановлення діагнозу та стадій захворювань. Часто бінокулярна оптика комплектується шкалою діоптрій. Прилади мають систему перемикання, часто 3-ступеневу, яка дозволяє без проблем самотужки змінити якість зображень.

2. Освітлювач. Як освітлювальний прилад можуть використовуватися галогенові, ксенонові та вольфрамові лампи. Джерело світла може бути розташоване не лише в голівці приладу – для зручності подача світла здійснюється через скловолоконний кабель. Якість освітлення залежить від потужності джерела світла.

3. Змінні окуляри дозволяють розширити досліджувану зону. Збільшення може бути від 2 до 40 разів. Ця характеристика залежить від виду кольпоскопа.

4. Ергономіка приладу безпосередньо впливає на зручність роботи лікаря. На сьогоднішньому ринку можна знайти кольпоскопи на вертикальній ніжці або ж пересувні – з шарнірною стійкою. Пересувний варіант є зручнішим, адже дозволяє розташувати прилад так, як потрібно гінекологу для кращого обстеження.

5. Фотокамери або імпульсні лампи можна зустріти в фотокольпоскопах. Діагностика з таким приладом дозволяє отримати фотограми, які допомагають детальніше дослідити тканини шийки матки та піхви. Такі фотограми дозволяють здійснювати аналіз та моніторинг даних протягом усього періоду лікування.

6. Відеокамери є невід’ємним елементом відеокольпоскопів. Їх основна перевага полягає у можливості проведення обстеження кількома фахівцями. Це потрібно у складних випадках або для практичного навчання майбутніх фахівців. За допомогою кольпоскопів з камерою можна отримати повну інформацію про структуру внутрішніх органів, слизових оболонок та судин. Уся інформація виводиться на монітор, який йде в комплекті з відеокольпоскопами.

На сайті нашої компанії Ви знайдете якісні кольпоскопи, що дозволять здійснити результативний огляд жіночих статевих органів. У нас Ви можете купити кольпоскопи та відеокольпоскопи, які не поступаються своїми характеристиками закордонним аналогам. Ми постійно працюємо над вдосконаленням та ергономікою нашого обладнання для зручної та комфортної роботи лікарів-гінекологів. У "Каталозі товарів" Ви можете вибрати потрібний прилад, ознайомившись з його характеристиками та особливостями. Замовлення приймаємо з будь-якого куточка України.