Облаштування спального місця – справа серйозна, до якої треба ставитись напрочуд відповідально, адже міцний та здоровий сон – це запорука Вашого доброго самопочуття. Крім того, що ми обираємо ліжко, до нього обов'язково має бути зручний матрац. Краще не витрачати надзвичайно великі гроші на ліжка від іменитих майстрів, варто приділити більше уваги вибору матраца, от тут вже економити не варто.

За спостереженнями лікарів, значна частина людей відчуває біль у спині, який викликаний сном на неправильному матраці.

Які ж матраци вважати неправильними? Категорично забороняється спати на нерівній поверхні. Сюди ж належать матраци, які значно вгинаються залежно від того, куди направлена маса тіла. В такому разі Ваш хребет деформується під час сну, нагадує форму дуги. Якщо тривалий час спати на такій поверхні, то наслідком можуть бути болі у спині та навіть дещо серйозніше.

Якщо Ваше спальне місце – це диван, а не звичайне ліжко, тут принцип такий же – рівна поверхня. Будь-яка поверхня спального місця має властивість псуватися. Якщо таке сталося із Вашим диваном, то варто придбати топпер – тонкий матрац, який вирівнює поверхню місця для сну.

Якщо Ви вже переконалися, що Вам потрібен саме ортопедичний матрац, то постає питання, який саме обрати. Тут головне звертати увагу не на ціну, а на характеристики. Якщо самим визначитися важко, краще за все запитувати консультантів про переваги кожного із матраців. Вони мають з ними справу, тому легко пояснять Вам особливості кожного з них.

Спробуємо ж самі розібратися, які є матраци та які їх особливості. Якщо Вам вже доводилось вибирати матрац, то, напевно, ви вже знаєте, що вони бувають жорсткими, напівжорсткими та м'якими.

Перше правило вибору матраца – це зручність. Не бійтеся у магазині лягти на матрац, спробувати у такий спосіб свої відчуття, адже інакше про зручність зможете дізнатися тільки вдома, коли гроші вже буде заплачено. Якщо ж Ви вже знаєте, який рівень жорсткості Вам підходить, то можете сміливо йти за ним до магазину або замовити через інтертет.

Безпрограшним варіантом для людей, яких не турбують болі в спині, є напівжорсткий матрац, він підходить практично усім. Жорсткий матрац лікарі рекомендують купувати людям із захворюваннями спини, які супроводжуються больовими відчуттями, людям із викривленням хребта. М'який матрац варто вибирати людям літнього віку, він сприяє комфортній підтримці тіла, завдяки чому дуже зручний.

Широкий асортимент якісних ортопедичних матраців чекає на Вас у СПД Сидоренко. Консультанти магазину проконсультують Вас щодо товарів та допоможуть вибрати матрац, на якому Ви почуватимете себе максимально комфортно. Пам'ятайте, що замовити ортопедичний матрац – це убезпечити себе від болю у спині!