Надзвичайної популярності сьогодні набули ортопедичні матраци, що цілком виправдано. Вони отримали десятки тисяч позитивних відгуків від їх власників та лікарів, які наполегливо рекомендують своїм пацієнтам виключно ортопедичні матраци.

Особливості ортопедичних матраців
Ортопедичний матрац дає змогу м'язам спини повністю розслабитися, набуваючи форми тіла. Він дає змогу позбавитися від раніше надокучливих диискомфортних відчуттів, спричинених неприродним положенням хребта під час сну.

Пружинні та безпружинні матраци
Ортопедичні матраци бувають пружинні і безпружинні. Одразу виникає питання: який обрати? Відповідь Вас здивує. Сучасні матраци виготовляються високої якості, тому значних відмінностей у них немає. Можемо виділити лише кілька. По-перше, це вага. Пружинні вироби мають значно більшу вагу, ніж безпружинні. По-друге, різниця в ціні. Для виготовлення безпружинних матраців використовують дорожчі шари, відповідно собівартість їх вища. Попри те, що наявні такі відмінності, обидва види матраців однаково мають ортопедичний ефект.

Матраци "ЗИМА-ЛІТО"
Варто звернути свою увагу на матраци з ефектом "ЗИМА-ЛІТО", які треба перевертати у відповідно зазначену пору. Такі матраци підсилять тепловий ефект взимку та нададуть вентиляційний ефект влітку.

Не слід панікувати, якщо Ви придбали ортопедичний матрац, а під час сну відчули дискомфорт. Ваше тіло звикло до неправильної форми на звичайному матраці, йому потрібен час, аби прийняти правильну форму на новому матраці. Період звикання становить близько трьох тижнів.

Якщо після завершення цього часу дискомфортні відчуття не зникли, то, ймовірно, Ви помилилися із вибором жорсткості матраца. Пам'ятаємо, що вони є жорсткі, напівжорсткі та м'які.

Крім правильного вибору матраца, слід приділити належну увагу подушці для сну, адже неправильний її вибір негативно впливає на шийні хребці, що своєю чергою відбивається на нашому самопочутті. Затікання шийних хребців, ранкові головні болі – це все наслідки неправильно підібраної подушки. Добре, що тепер є ортопедичні подушки, які позбавлять Вас від цих проблем. Запитуйте рекомендації у наших менеджерів та консультантів, вони допоможуть Вам визначитися з вибором і віднайти здоровий сон.

Усі зазначені матраци, подушки й багато інших товарів можна переглянути та придбати у СПД Сидоренко. Там на Вас чекають виключно якісні товари, які характеризуються високою зносостійкістю. Прекрасне співвідношення ціни та якості у нашому магазині. Ми люб'язно проконсультуємо Вас з усіх питань, що стосуються характеристики товару, його особливостей тощо. Проінформуємо про можливі акції та спеціальні пропозиції.

Замінивши свої старі звичайні матраци та подушки на елітні матраци ортопедичні та ортопедичні подушки, Ви будете насолоджуватись бадьорістю та прекрасним самопочуттям щодня.