Брендований скотч, або скотч із нанесеним логотипом, є досить популярним елементом пакувальних матеріалів, оскільки можна нанести будь-яку інформацію. Більшість підприємців чудово розуміють, що відомість бренду багато чого вирішує – навіть ціна часто відступає на другий план. Тому виробники намагаються наносити власний логотип за будь-якої можливості, оскільки завдяки цьому впізнаваність торгової марки значно підвищується.

Скотч із логотипом надає такі переваги:

— величезна кількість кольорових рішень для нанесення логотипу;
— можливість нанесення не тільки логотипу, але й іншої важливої інформації, яка була б корисна споживачу;
— підвищення впізнаваності вашого бренду;
— можна розмістити інформацію про ваших партнерів;
— ви захистите власний товар від підробок та несанкціонованого відкривання.

Проте існує величезна кількість стереотипів, що найкращою іміджевою продукцією є різноманітне канцелярське приладдя, чашки та одяг. Технології щороку вдосконалюються, тому не варто ігнорувати такий маркетинговий фактор як брендований скотч, оскільки за цю рекламу вам ще й не потрібно платити, на відміну від інших заходів.

На скотчі може бути розміщена інформація з часом зберігання та навантаження продукції, а також, звісно, логотип. Рівень довіри до вашої компанії буде вищим, адже позитивний імідж компанії та серйозність її намірів є найкращим способом заявити про себе.

Сфера використання скотчу надзвичайно велика – його можна застосовувати вдома, для того щоб скріпити різноманітні предмети, у офісі – для пакування різноманітних коробок, та на виробництві – під час упаковування різноманітних товарів.

Також скотч виконує функцію захисту товарів від різноманітних фальсифікатів, а також 100 % збереження товарів на складі. Особливістю скотчу є те, що він є стійким до підвищеної вологості, а також до високих температур.

Виділяють такі основні способи нанесення друку на скотч – поверхневий та міжшаровий. У разі якщо здійснюється поверхневе нанесення, інформація наноситься вже на попередньо підготовлену клейку стрічку, згодом вже її покривають шаром лаку для захисту. У такому випадку можливо використовувати тільки три кольори. Якщо інформація наноситься на поліпропіленову плівку та покривається шаром клею – такий метод називається міжшаровим. Тоді є можливість використовувати близько 8 кольорів, тому можна виготовити велику кількість партій брендованого скотчу.

Фірмовий скотч з логотипом ви можете замовити у нашій компанії за доступною ціною. Ми здійснюємо друк відповідно до замовлення наших клієнтів. Гарантуємо вам високу якість та доступні ціни. Умови оплати та доставки визначаються в індивідуальному порядку з кожним замовником. Ми приймаємо замовлення по всій території України. Будемо раді з вами співпрацювати.