Одним з найбільш поширених видів маркувальних приладів є краплеструменеві маркіратори, оскільки це безконтактний спосіб нанесення, його найчастіше використовують для маркування яєць та інших харчових продуктів.

Основною перевагою такого устаткування є те, що воно дозволяє здійснювати маркування на нерівній поверхні. Будь-яке нанесене зображення складається з точок, які далі утворюють матрицю. За допомогою генератора крапель ці точки розміщуються у правильному порядку, і виходить потрібне маркування.

Не менш важливою особливістю є те, що краплеструменеві принтери мають надзвичайно високу швидкість друку. Завдяки конвеєру робота здійснюється надзвичайно швидко та ефективно. Нанесення відбувається завдяки значній відстані між друкуючою головкою та власне поверхнею виробу.

Представлений вид маркування є надзвичайно легким, адже потрібно тільки ввести вихідні дані та, власне, натиснути кнопку запуску маркувального принтера. Доступна можливість нанесення як дрібних, так і великих символів, просто налаштувавши принтер.

Проте для налагодження легкого нанесення необхідної інформації потрібно правильно провести обслуговування маркувального принтера. Досить часто зустрічаються випадки, коли друкарський верстат виходить з ладу, бо не був вчасно прочищений. Також потрібно купувати якісні матеріали, зокрема чорнила, оскільки без цього обладнання не буде працювати на повну потужність.

З використанням краплеструменевого принтера ви зможете нанести будь-яку графічну або ж текстову інформацію на потрібний вам товар. Матеріал для друку може бути різноманітним – тканини, фанера, картон та інше. Чорнила витрачаються надзвичайно економно, 1 літра вистачить приблизно на 90 млн символів. При нанесенні маркування на вашому комп’ютері відображається уся необхідна інформація, також є можливість задати необхідні параметри. Маркувальні принтери зазвичай використовують на невеликих та середніх підприємствах. 

Придбати маркувальний принтер ви маєте змогу у компанії «Регіон-Сервіс». На кожне устаткування ми надаємо гарантійне обслуговування терміном на 18 місяців. Ми єдиний виробник маркувального обладнання по всій Україні. Здійснюємо доставку замовлень після 30 % передоплати, інші 60 % ви можете заплатити після того, як обладнання буде доставлено. Також ми надаємо постійну технічну підтримку, оскільки маємо висококваліфікованих фахівців. Приймаємо замовлення не тільки по Україні, але й у країнах СНД. Будемо раді з вами співпрацювати та чекаємо на замовлення.