Холодильне обладнання, яке використовується в промислових цілях, є невід'ємною частиною підприємницької діяльності. Воно необхідне для підтримки оптимальної температури всередині камери та, як наслідок, якості продукції та товарів, які зберігаються. Сьогодні існує широкий вибір холодильної промтехніки залежно від її специфіки. Можна купити обладнання спеціально для зберігання м'яса, фармацевтичної продукції, хутряних виробів, а також багатофункціональні холодильники для загального зберігання. В цьому ми Вам і допоможемо! 

Головна роль холодильного обладнання – це створення заданого мікроклімату в приміщенні, необхідного для збереження сировини і комфортного здійснення діяльності. Забезпечення штучним холодом приміщень – запорука успішної роботи підприємства і продуктивного робочого дня його співробітників. Не шукайте альтернатив. Промислове холодильне обладнання найкращої якості лише у нас! Це доводить той факт, що найважливіші комплектуючі елементи нам постачають провідні світові промислові гіганти з Німеччини, Франції, Італії, Кореї, Австрії та Японії. Завдяки співпраці з всесвітньо відомими і перевіреними часом виробниками (Hansa, Zanotti, Polair, K-Flex, Aircool, Bristol) отриманий доступ до останніх технічних напрацювань і методів підготовки персоналу.

Продаж промислового холодильного обладнання – наша спеціалізація. Компанія реалізує продаж промислового холодильного обладнання, 
ідеального за всіма параметрами: ергономікою, терміном служби, якістю комплектуючих деталей, відповідністю державним і міжнародним стандартам. За 19 років роботи ми встигли забезпечити українців понад 120 холодильними об'єктами по всій території України для різноманітних галузей. 
 
Переваги роботи з нами:
1) Ви завжди зможете звернутись за консультацією для отримання відповідей щодо того чи іншого питання;
2) Доставка і монтаж обладнання здійснюються в найкоротші терміни;
3) Гарантія на продукцію;
4) Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок і бонусів;
5) Наш девіз: "Задоволений клієнт – найкраща реклама".

Компанія “Холодильні системи” займається продажем та установкою промислового холодильного обладнання, здійснюючи контроль на кожному етапі виробництва: від задуму і виконання проекту до доставки і монтажу у відповідному місці. Для виробництва нашого холодильного обладнання ми використовуємо ефективні технології, які забезпечують високу якість виконаної роботи. При створенні та установці холодильного обладнання ми враховуємо всі ваші побажання, тому звертайтеся до нас уже сьогодні. Надіємося на взаємовигідну співпрацю!