Спецодяг – важливий атрибут небезпечної роботи на великому чи малому підприємстві. Він допоможе захистити вашу шкіру і внутрішні органи від дії шкідливих речовин і різноманітних пошкоджень.

Працівники у спецодязі відчувають себе впевнено і комфортно, у них є бажання не просто працювати, а працювати ефективно. Однак безпека і зручність – це далеко не повний перелік функцій сучасного спецодягу. Форма працівників підприємства може сприяти створенню позитивного іміджу, впізнаваності бренду, служити рекламним носієм. Одяг повинен забезпечувати вільні рухи, особливо це варто враховувати, якщо під час робочого процесу працівникові доводиться витягати руки вперед. Тому необхідно подбати про те, щоб по лінії ширини спинки і лінії ліктя рукави не сковували рухи.

Важливо також враховувати розмір робочого місця персоналу. Так, одяг виробляється вільним, але якщо приміщення затісне, то він не повинен викликати можливі зачеплення за предмети. Але і занадто стягуюча спецівка може призвести до погіршення кровообігу різних частин тіла залежно від того місця, де стягується одяг. У підсумку це може позначитися на самопочутті працівника.


До одягу є ще ряд вимог, але Вам не потрібно про це турбуватись. Адже за Вас це зробимо ми! Наша компанія спеціалізується на продажу та пошитті спецодягу, тому Вам більше не доведеться задаватись питанням " Де купити спецодяг ?" Процедура оформлення замовлення надзвичайно проста. Все, що потрібно від Вас, – це визначитися з потрібним розміром, видом одягу та натиснути кнопку "Купити" на нашому сайті. І все, діло зроблено.

Чому саме ми?

Компанія "3С МАРКЕТ" уже багато років працює на ринку пошиття спецодягу. Робочий одяг та взуття виготовляється із сучасних зносостійких матеріалів, які забезпечують комфорт, гігієнічність, надійність та довговічність. А вишитий фірмовий логотип та дизайнерські рішення при проектуванні уніформи зможуть зробити упізнаваним стиль компанії-замовника. При пошитті спецодягу фахівці компанії використовують сучасне технологічне обладнання, за допомогою якого розробляються точні лекала, зшиваються деталі одягу. Продукція підприємства відповідає всім прийнятим стандартам якості, а що найголовніше – ідеально виглядає на фігурі.

Надійність та хороша репутація дозволяють компанії «3С МАРКЕТ» постійно збільшувати базу своїх клієнтів. Помірні ціни на високоякісну продукцію власного виробництва, уважний підхід до всіх клієнтів, постійний контроль за якістю, моніторинг розвитку ринку спецодягу України та Європи є пріоритетними завданнями компанії. Ми створюємо такі умови, за якими Вам і нам буде приємно співпрацювати. Надіємось на взаємну співпрацю!