Кожен елемент, створений природою, унікальний. Це стосується і каменю. Так, вони подібні між собою, але як люди мають різні зовнішні ознаки, так і камінь має свій розмір; кожна прожилка каменю наче лінії долі на руці – неповторна. Кожен відтінок кольору камінчика особливий. Саме тому природні матеріали для оздоблення приміщень, фасадів, різних будівель надають об'єкту особливого шарму та власного неповторного вигляду. Серед будівельників та й інших верств суспільства камінь відомий своєю міцністю, стійкістю та довговічністю. Це дозволяє використовувати його у найрізноманітніших галузях будівництва.

Будинки з каменю не зводять, але облицювання стін таким матеріалом дуже популярне. Причиною популярності облицювання стін є естетичність, краса такого оздоблення. Різноманітність варіантів вибору каменю задовольнить потреби навіть найвибагливіших естетів. Із довговічністю каменю не позмагаються ні дерево, ні сайдинг, адже тільки каменю властиво надзвичайно довгий час зберігати свій первинний вигляд. Крім того, камінь характеризується пожежостійкістю. Це дуже важливий фактор, адже так Ви збільшуєте шанси на збереження будинку у разі нещасного випадку. Не забувайте і про цінність каменю, його властивість надавати об'єкту презентабельного вигляду. Він не тільки створить приємну атмосферу в домі чи біля нього, а й справить враження на Ваших гостей.

Для облицювання використовують як натуральний облицювальний камінь, так і штучний. Натуральний – це обробка природного, а штучний виготовляється як імітація природного. Обидва види каменю характеризуються різноманітністю форм та відтінків кольору.

Одним із популярних натуральних каменів для облицювання є піщаник. Його перевагою є ціна, яка значно нижча, ніж, наприклад, мармуру. Складається цей вид каменю із зерен піску, що скріплюються цементуючою речовиною. Він може мати різне забарвлення. Піщаник має надзвичайно м'яку структуру, що передбачає простоту у його застосуванні. Йому властива пористість, що дає змогу розрізати, обпилювати. Він піддатливий до будь-яких інших дій. Має цікавий та привабливий вигляд.

Крім зазначеного виду каменю, популярними є мармур та граніт, які характеризуються дещо більшою міцністю.
Ще одним різновидом натурального каменю є вапняк. Теж має властивості м'якості, тому його рекомендують застосовувати всередині приміщення, адже на нього має вплив підвищена вологість повітря.

Якщо Ви не дуже досвідчені у "камінній" справі, то при виборі будь-якого каменю варто проконсультуватися із будівельниками, дизайнерами або запитати думку консультантів, які займаються реалізацією такої продукції тривалий час. 

Компанія "Декор Бетон" піклується про комфорт здійснення покупок. Консультанти нашого магазину із задоволенням дадуть відповідь на питання, які Вас цікавлять. Завітавши до нашого магазину, ви отримаєте:

• тільки якісний товар;
• професійну консультацію;
• приємне спілкування з менеджерами магазину;
• задоволення від здійсненої покупки.

Станьте клієнтом "Декор Бетон" вже сьогодні!