Перед купівлею мікроскопа насамперед потрібно дізнатися, які види мікроскопів бувають взагалі. Існує величезна кількість класифікаційних ознак, за однією із них мікроскопи поділяють на 4 групи.

До першої належать найпростіші мікроскопи, адже їх використовують маленькі діти; по суті, це скоріше звичайна іграшка, ніж серйозний пристрій для дослідження мікросвіту. Функції, які виконує такий мікроскоп, є найелементарнішими, проте прилади мають досить яскравий вигляд.

Спеціалізовані мікроскопи – це повна протилежність так званим дитячим мікроскопам. Кожен із цих мікроскопів використовують для певних досліджень, тобто вони не є універсальними, бо для виконання кожного конкретного дослідження потрібен спеціальний прилад. Зокрема, виділяють поляризаційні, металографічні, люмінесцентні та інші види мікроскопів. Тому якщо ви не є вченим і у вас немає потреби здійснювати певні дослідження, то не варто купувати спеціалізовані мікроскопи.

Навчальні та лабораторні мікроскопи є найбільш часто використовуваними. Це пояснюється тим, що вони є найбільш універсальними за виконуваними функціями, позаяк підходять для здійснення різноманітних досліджень.

Мікроскоп металографічний належить до класу інвертованих та зазвичай використовується для здійснення досліджень методом світлого поля у відбитому світлі. Цей мікроскоп найбільш придатний для здійснення досліджень об’єктів, які не пропускають світло, – різноманітних металів, мінералів, сплавів. Механізм роботи такого мікроскопа полягає у тому, що світло, проходячи через об’єктиви, потрапляє на поверхню досліджуваного зразка та відбивається від нього. Основною галуззю використання цих пристроїв є металургія та машинобудування.

Стереомікроскопи належать до мікроскопів, які працюють за принципом відображеного від об’єкта світла. Завдяки цьому мікроскопу ви зможете отримати відповідне зображення досліджуваного об’єкта у 3D-форматі та з легкістю визначити ширину, висоту та довжину зразка. Також, крім цього, варто зазначити, що зображення у стереомікроскопі орієнтоване на право-вліво та вверх-вниз, на відміну від біологічного мікроскопа, який формує перевернуте зображення.

Основною характеристикою більшості оптичних установок є кратність збільшення, тобто у скільки разів досліджувальний об’єкт буде збільшено чи наближено. У навчальних мікроскопах ця цифра коливається в межах 600-700, а у лабораторних – 1000-1500.

Придбати металографічний мікроскоп ви маєте можливість у нашому інтернет-магазині «Колізей 21» за вигідною ціною. Ми здійснюємо доставку замовлень у будь-який регіон України. Будемо раді з вами співпрацювати та чекаємо на замовлення!