Донедавна виготовлення тротуарної плитки та її реалізація не були такими популярними, як сьогодні. Попит на цей товар постійно збільшується. Це зумовлено зростанням цінової доступності, її відмінними технічними характеристиками і споживчими властивостями. Тротуарна плитка характеризується довготривалим терміном експлуатації. До її позитивних характеристик належить стійкість до низьких температур, нескладність роботи з нею (укладання). Крім того, у разі пошкодження ділянки укладеної плитки є можливість її заміни. Ще однією перевагою тротуарної плитки є різноманітність форми та кольорів. Вибрати плитку можна на будь-який смак.

На ринку будівельних матеріалів можна побачити різні види зазначеної плитки: із пластиковим покриттям, яке виготовляють із піску, полімерів та з додаванням особливих добавок; гумове, яке зазвичай випускається із крихт, що отримуються від подрібнення гумових покришок для колес автомобіля. Але найбільшу популярність має тротуарна плитка, матеріалом для виготовлення якої слугує бетон.

Для виготовлення бетонної плитки застосовують такі методи:

– вібролиття;
– вібропресування.

Плитка, що виготовлена методом вібролиття, дуже міцна. Для її виготовлення бетонну суміш наливають у відповідні форми, які потім разом із вмістом розміщують на вібростіл. Там протягом деякого часу бетонний вміст втрамбовується, після чого форми виймають і залишають у теплому місці вистоюватись.

Вібролита плитка характеризується гладкою поверхнею та надзвичайно великим вибором кольорів та форм. Плитка, виготовлена саме цим методом, виглядає більш естетично, ніж плитка, виготовлена способом вібропресування. При цьому вібролита плитка характеризується більшою довговічністю та більш стійка до пошкоджень.

Узагальнимо переваги тротуарної плитки. До них належать:

— високі експлуатаційні характеристики;
— стійкість до низьких температур;
— терпимість до підвищеної вологості;
— нескладність її укладання;
— проста заміна пошкоджених ділянок;
— великий асортимент для вибору;
— привабливий зовнішній вигляд.

Крім усіх зазначених достоїнств, є ще один важливий елемент – екологічність виробу. Під впливом високих температур влітку унеможливлюється виділення шкідливих речовин у повітря, адже для її виготовлення не використовуються токсичні речовини.

Якщо товар уже придбано, а місце для укладання ще не готове, то її можна зберігати в приміщенні. Якщо плитка упакована належним чином, то зберігання може проходити й на вулиці.

Компанія "Декор Бетон" пропонує до Вашої уваги широкий асортимент тротуарної плитки, виготовлення якої здійснюється за допомогою сучасних технологій та з виключно якісних матеріалів. Відповідно, щодо зносостійкості наших продуктів сумнівів не виникає. Надійність компанії зумовлена тривалим існуванням та розширенням філій. Завітайте до нашого магазину та купуйте якісні товари за вигідними цінами!